Partneři:

cena stehlika?

Dobry den, chtel bych se zeptat, jaka je cena stehlika obecneho, nebo krizence stehlika a kanara? Dekuju za odpoved Mara

autor: Marek P. - vloženo: 04. 12. 2011 11:36 Citovat
►► [2] cena stehlika?

Dobrý den,

cíleně jsem svoji odpověď na tuto otázku odkládal s vidinou odpovědi někoho opravdu fundovaného v dané problematice. Bohužel, nestalo se. Aby tedy tato diskuse nepřišla v niveč, dovolím si vložit odkaz na inzerci internetových stránek ifauna.cz : http://www.ifauna.cz/…o/inzerce/r/?… , kde se mi podařilo nalézt stehlíky na prodej za cenu 500,- . Nejsem však s to odhadovat, jak se cena pohybuje v závislosti na pohlaví, věku, atd.
Doufám, že alespoň takto stručná odpověď pomůže.

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 07. 12. 2011 06:17 Citovat
►► [3] cena stehlika?

Dobrý deň!
Ja len upozorňujem, že v prvom rade by mal chovateľ mať súhlas na držbu eurofauny do ktorej patrí stehlík obyčajný (Carduelis carduelis). Oveľa jednoduchšia by bola situácia keby by bol vytvorený klub pre chovateľov eurofauny, ktorý by o takéto povolenie žiadal.

S pozdravom V. Makovický.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 07. 12. 2011 07:39 Citovat
►► [4] cena stehlika?

Dobry den,
dekuju vsem za odpoved. Ja jsem si chtel overit jestli se ta cena tak pohybuje. Myslel jsem ze sem chodi chovatele krizencu. O tom povoleni vim ale dekuju za upozorneni. Pry byli nejaci krizenci na prodej i na vystave v Brne v botanicke zahrade, ale tu vystavu jsem propasl. Mel jsem to ulozene v mobilu, ale ulozil jsem si to na spatny datum :( .
Kdyby nekdo jeste neco vedel k cenam napiste sem prosim.
Dekuju Mara

autor: Marek P. - vloženo: 07. 12. 2011 18:04 Citovat
►► [5] cena stehlika?

Marek P.:

Dobry den,
dekuju vsem za odpoved. Ja jsem si chtel overit jestli se ta cena tak pohybuje. Myslel jsem ze sem chodi chovatele krizencu. O tom povoleni vim ale dekuju za upozorneni. Pry byli nejaci krizenci na prodej i na vystave v Brne v botanicke zahrade, ale tu vystavu jsem propasl. Mel jsem to ulozene v mobilu, ale ulozil jsem si to na spatny datum :( .
Kdyby nekdo jeste neco vedel k cenam napiste sem prosim.
Dekuju Mara

Pára stehlík obecný (Carduelis carduelis) Euro 80,-, Stehlík major (C.carduelis major) pár Euro 180,- tak info od jednoho chovatele ....

autor: Pedro - vloženo: 26. 01. 2012 11:11 Citovat
►► [6] cena stehlika?

Dobrý deň!
Talianska firma Ornitologia Lodato ponúka stehlíkov Carduelis major v rôznych mutáciách http://www.ornitologialodato.com/…rdellino.PDF

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 26. 01. 2012 12:16 Citovat
►► [7] cena stehlika?

:D

Přílohy:

autor: Ján Marko - vloženo: 31. 03. 2012 21:05 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web