Partneři:

jak často dávat ovoce?

Zdravim vsechny, davam moji drobotine casto ovoce Vsiml jsem si, ze ma takovy vlhky trus ted, nekdy je v nem tekutina, asi voda. Jak casto muzu ovoce davat, abych mel jistotu ze jim to nejak neublizi.
Marcel

autor: Marcel - vloženo: 29. 01. 2012 17:04 Citovat
►► [2] jak často dávat ovoce?

Zdravím Marceli,
vodnatějšího trusu po požití ovoce bych se neobával. Je to docela běžný jev. Pokud vaše drobotina konzumuje ovoce ráda, klidně jej podávejte i 2-4x týdně. Prostřídejte se zeleninou, nebo naklíčeným zrním. Já mám tu smůlu, že mé guldy ovoce vytrvale odmítají, takže si podávání ovoce moc neužiji. To spíš pásovníci, ti měli různé ovoce velmi rádi.

Hodně zdaru v chovu, zdravím

Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 30. 01. 2012 18:01 Citovat
►► [3] jak často dávat ovoce?

Děkuju za odpověd. Uz jsem se trochu bal, jestli to s tim ovocem neprehanim. Davam i nejakou zeleninu. Hlavne cinske zeli, salatovou okurku, hlavkovy salat. Nekdy i spenat, kdyz ho mame. :) Zkousel jste nekdy davat pažitku?

autor: Marcel - vloženo: 30. 01. 2012 18:58 Citovat
►► [4] jak často dávat ovoce?

Tak musím se přiznat, že pažitku jsem ještě skutečně svým ptákům nepodával. Mně samotnému chutná nevalně, takže snad z tohoto důvodu jsem ji nezkoušel zkrmovat. Ale kdysi jsem zkoušel kopr. Ale ten velmi opatrně oždibávaly pouze zebřičky. Ostatní ptactvo si kopru ani nevšimlo. :)

Zdravím M.L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 30. 01. 2012 20:05 Citovat
►► [5] jak často dávat ovoce?

No me ta pazitka napadla, ze je k dispozici. Zkusim ji dat, treba ji ptaci sezobou. :) Jeste bych chtel zkusit dat kvetak nebo brokolici. Nemate s tim nekdo zkusenost? Marcel

autor: Marcel - vloženo: 31. 01. 2012 18:12 Citovat
►► [6] jak často dávat ovoce?

Zdravím Marceli,
napadlo mne, pokud si děláte domácí míchanici, zkusit dát pažitku, brokolici, či květák do ní. Nevím jaký to bude mít úspěch, pokud mi neselhává paměť, tyto přísady jsem do domácí míchanice nedával, ale třeba to ptáci vezmou.
Zdravím M.L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 31. 01. 2012 20:46 Citovat
►► [7] jak často dávat ovoce?

Ja to zkusim, dneska jsem jim to daval jenom tak a ani si toho nevsimli. Kvetaku vubec, brokolici chvili okukovali ale pak taky nic. :/ Marcel

autor: Marcel - vloženo: 01. 02. 2012 20:26 Citovat
►► [8] jak často dávat ovoce?

Zdravím Marceli, osobně bych po prvním nezdaru nevěšel hlavu. Nicméně zkuste popřemýšlet, jestli by nebylo přínosnější a také ekonomičtější zkrmovat jiné, neméně zdravé komodity, u kterých máte jistotu, že je ptáci berou.

Zdravím M.L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 01. 02. 2012 22:09 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web