Partneři:

Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň, ako sme sa už pred časom bavili o korunkatých prepeliciach a o tom, že sa chystám urobiť bytovú voliéru, tak už je to hotovo :)
Voliérka je super, podarila sa mi, ani som nevedel, že som až taký šikovný ;)
Zatiaľ mám v nej párik Forbesiek a Vločkovníkov červených, pridávam pár fotiek, prepeličky Rollulus už mám u známeho, predsa sa mi ich podarilo získať, docestovali až z Belgicka a dúfam, že už čo skoro budú zdobiť moju voliérku, pre zaujímavosť pridávam pár fotiek :)

Přílohy:

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 03. 02. 2012 15:00 Citovat
►► [2] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý podvečer,

tak to je tedy paráda:) . Krásná práce, mě osobně se voliérka moc líbí, tak ať dělá jen radost, stejně jako její osazenstvo a budeme se těšit na fota křepelek:) .

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 03. 02. 2012 18:43 Citovat
►► [3] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

KRÁSA TA SE VÁM POVEDLA, HNED BYCH TAKOVOU BRAL.

autor: Miroslav Vesely - vloženo: 03. 02. 2012 19:12 Citovat
►► [4] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer, přidám se s pochvalou. Měl byste dát nějaké fotky do fotogalerie, ať si je může prohlídnout víc lidí :) .

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 03. 02. 2012 20:15 Citovat
►► [5] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer, ďakujem za milé slová, snažil som sa a mám z nej a z vtáčikov ohromnú radosť, vždy bol môj sen mať niečo podobné doma a konečne som si ho splnil :)
Ak zistím, kam sa ešte dajú dať fotky, tak ich tam rád pridám, pofotím detailnejšie aj voliéru, aj jej osadenstvo :)
Tak si ešte počkám na tie prepeličky ;)

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 03. 02. 2012 22:10 Citovat
►► [6] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer pane Klajbere,

své fotografie můžete vložit do Fotogalerie http://www.amadina-gouldove.com/fotogalerie/. Jakožto registrovaný a přihlášený uživatel můžete založit vlastní album v sekci návštěvníků. Toto album si pak můžete jakkoliv upravovat. Vložení je myslím velmi jednoduché a intuitivní. Budeme jen rádi, když této části stránek využijete, vždyť právě pro takové příležitosti jsme fotogalerii nechali vytvořit. :)

Zdravím
Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 03. 02. 2012 22:17 Citovat
►► [7] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer pán Lifart :)

Ďakujem za info :)
Už som sa na to pozeral, určite to zvládnem, nafotím nejaký seriál,hehe, samozrejme sa rád podelím o zaujímavosti z chovu a o fotky :)
Len nech mám aj čo fotiť, ešte by som chcel chov doplniť o nejakých drobcov, tak uvidím čo sa mi ešte podarí zohnať, tých vločkovníkov som kúpil úplnou náhodou a zatiaľ neľutujem, veľmi čulé a zaujímavé vtáčiky, od pána od ktorého som mal zajednané Forbesky , tak mu tam poletovali aj vločkovníky a nejak mi padli do oka, tak už lietajú u mňa, samička sa veľmi rada fotí :D samček už do konca okolo nej po zemi tancuje a vyspevuje, celkom sa snaží, na to, že sú u mňa tretí deň, tak si rýchlo zvykli a to som rád...
Ešte by to chcelo niečo do žlta, tak uvažujem, že prikúpim Neofémy tyrkysové žlté :) a veľmi sa mi páčia aj Holúbky diamantové a Čínske prepeličky, ale keďže už budem mať korunkaté prepelice, tak by si asi nemuseli rozumieť...to fakt neviem...

Prajem pekný víkend, Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 03. 02. 2012 22:56 Citovat
►► [8] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer pane Klajbere,
volierka je skutečně velice pěkná, osazenstvo taky, již se těším, až nám ukážete víc ve fotogalerii.
Hezký den jezi

autor: Helena Ježíková - vloženo: 05. 02. 2012 20:55 Citovat
►► [9] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer, tak po týždňovej karanténe sú prepeličky v aváriu :)
Keď sa konečne dostanem nafotiť viac fotiek, tak správim galériu s fotkami :)
Pridávam aspoň dnešné na rýchlo zhotovené 2
fotky prepeličiek korunkatých :)
Rado.

Přílohy:

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 10. 02. 2012 17:47 Citovat
►► [10] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer,
já si dovolím upozornit na nové album pana Klajbera ve fotogalerii, který došel a své fotky do něj nahrál - http://www.amadina-gouldove.com/…lerie/album/?…
Byla by velká škoda takové album přehlédnout. :)

Zdravím
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 11. 02. 2012 20:30 Citovat
►► [11] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer, pán Lifart ďakujem za propagáciu mojich fotiek, snažil som sa :)
Konečne som sa dostal k tomu spraviť nejaké fotky a nahrať ich na vaše stránky, veď mi to aj chvíľu trvalo, ale myslím, že to stálo za to :)

Prajem pekný večer a ešte raz ďakujem za uznanie, ktoré ma veľmi teší :)

PS: Forbesky nie sú u mňa ešte ani dva týždne a už majú spravené hniezdo a videl som ich dnes ako sa párili, to ma veľmi prekvapilo :)

O prípadných úspechoch, alebo neúspechoch(snáď nebudú žiadne) budem aj naďalej informovať.

Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 11. 02. 2012 21:15 Citovat
►► [12] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý den,
opravdu není zač děkovat. Chovatelské zařízení máte opravdu velmi pěkné a byla by velká škoda, kdyby je chovatelé přehlédli. Je velmi inspirativní.
A samozřejmě budeme jen a jen rádi, když se přijdete se svými úspěchy pochlubit. Vybral jste si pro chov krásné ptáky. :)
A abych snad jako první zde využil možnost vkládat video, tak jsem hned jedno na youtube objevil. Zajímavé je, jak je krásně slyšet typické pohvizdávání forbesek. :)

Zdravím

M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 12. 02. 2012 15:34 Citovat
►► [13] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň :)

Tak som pustil video a dal som to hlasnejšie, tie moje Forbesky začali vypiskovať a poletovali ako bláznivé :D :D
Ešte im tam musím aj ja zakonponovať viac zelene, nejaké ťahavé umelé rastliny, bude to ešte krajšie.

Prajem pekný zvyšok víkendu.

Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 12. 02. 2012 16:04 Citovat
►► [14] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobry den,
rad bych se zeptal jak to mate stema tujema? ja kdzy je mel v podkrovnich volierach, tak mi do mesice uschly.
A druha otazka, ty supliky jsou moc pekny, ale jak je budete cistit pokud v nich stoji ty tuje?
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 12. 02. 2012 21:10 Citovat
►► [15] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer, tie tuje tam mám už cca mesiac, ale zatiaľ sa držia :)
Ja im svietim žiarivkou imitujúcou slnečné žiarenie UVA a UVB, možno je to aj tým, neviem...
Čo sa týka čistenia, tak tú čo je v predu musím vybrať, aby sa mi dal šuflík vytiahnuť a tá čo je v zadu, tak tam aj ostane, medzi šuflíkom a pevnou časťou voliéry je dostatočný priesto, aby som ten kúsok dosiahol vyčistiť, nieje to nijak zložité, ide to dobre :)
Neviem či som to dobre popísal, ale funguje mí to tak :)

Zdravím, Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 12. 02. 2012 21:22 Citovat
►► [16] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

dobry den, dival jsem se na fotky, voliera moc pekna. Prosim vas kolik stoji par tech vlockovniku? Aspon priblizne? Dekuju Marcel

autor: Marcel - vloženo: 15. 02. 2012 21:47 Citovat
►► [17] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer.

Ďakujem za pochvalu voliérky :)

Ja som dal za ten pár Vločkovníkov 80eur, neviem ako idú na burzách, ja som kupoval priamo od chovateľa, od ktorého som bral aj Forbesky, tie ma vyšli tiež na 80eur.

Pekný večer, Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 15. 02. 2012 22:07 Citovat
►► [18] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

voliera je opravdu moc hezka. Neco takoveho bych hnedka bral :) Ti vlockovnici za 80 euro, to je neco pres 2 tisice korun. To je dobra cena. Ja jsem se bal, ze napisete cenu pres 5 000 Kč. :)

autor: Marcel - vloženo: 15. 02. 2012 22:12 Citovat
►► [19] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Nebolo ťažké ju postaviť, ja som si ju sám nakreslil, aj sám poskladal :)
Akurát ten spodok so šuflíkmi som si dal vyrobiť, takže som mal všetko na mieru a už som to len "pozliepal" ;)
Tiež si myslím, že cena bola dobrá, na také krásne vtáčiky tak akurát :)
Ja som si išiel pôvodne len po Forbesky, ale tomu pánovi tam lietalo aj kopu druhov inej drobotiny, ktorú mal na predaj a Vločkovníky mi padli do oka, takže to bola len náhoda :)

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 15. 02. 2012 22:19 Citovat
►► [20] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

No ja muzu jenom litovat, ze bych to doma nemel kde postavit. Ale neco takovyho by se mi pro drobotinu strasne moc libilo. Uvazoval jsem o pude, ale tam mam v zime hodne chladno. Musel bych nejak vyresit topeni. Ale stejne. Na pude bych primo na ptaky nevidel. Libilo by se mi to nekde v pokojiku.
Ja bych si ty vlockovniky asi taky vybral. Vypadaji perfektne. Jeste se mi libi ti zelenohrbeti. :)

autor: Marcel - vloženo: 15. 02. 2012 22:34 Citovat
►► [21] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Mne to teda tiež ubralo riadne veľa miesta v izbe, ale keďže v nej viac menej len prespávam, tak mi to nijak extra nevadí :D
Zelenochrbté som zatiaľ nikde nevidel, ale tiež vypadajú zaujímavo, majú ešte viac bodiek ako Červené :)
Pôvodne som mal v pláne hlavne Tygríčky, ale keďže je to sfarbením dosť podobné, tak som od nich upustil, žiada sa mi tam ešte niečo žlté, také svetlé, ale nechcem tie klasiky rákosné astrildy, niečo zaujímavé....
Momentálne zháňam info ohľadom Passerina leclancherii a Passerina ciris, že vraj sa to dá kúpiť aj na burze v Holandsku za nejakých 200eur pár, vypadajú skvostne, pridávam foto z netu :)
Nikde som sa nedopátral nejakého našeho názvu, je to niečo ako Strnádka a zaraďuje sa do skupiny Kardinálov, inak nič bližšie neviem :P
Musím zisťovať ďalej, ak by náhodou mal niekto nejaké info, tak budem vďačný za každú radu.

Přílohy:

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 15. 02. 2012 22:44 Citovat
►► [22] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer!
Passerina leclancherii má slovenský názov Pápežík pestrý (česky Papežík Leclancheriho)a Passerina ciris - Pápežík zlatochrbtý (česky Papežík zelenohřbetý).
Inzerát http://www.vogelmarktplaats.nl/add_detail.asp?…

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 15. 02. 2012 23:26 Citovat
►► [23] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý večer pán Makovický, ďakujem veľmi pekne za link a za názvoslovie, nejak som sa nevedel nikde k tomu dopátrať...
Aj keď som teraz zadal tieto názvy do google, tak mi nič nenašlo... :O
To nikto u nás na Slovensku, alebo v Čechách tieto vtáky nechová????
Podľa zahraničných článkov to nevypadá byť až tak náročný vták na chov..

Ešte raz ďakujem.

Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 15. 02. 2012 23:52 Citovat
►► [24] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň pán Klajber!
Tieto vtáky (Pápežík pestrý a Pápežík zlatochrbtý) sa v zajatí chová väčšinou pre spev. Jeho chov vyžaduje samostatnú voliéru pre neznášanlivosť samcov s inými druhmi a práve preto ma prekvapilo, že ich zháňate. Najčastejšie v zajatí sa chová Pápežík indigový.

Pozdravuje V. Makovický.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 16. 02. 2012 09:02 Citovat
►► [25] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň,

Po pozornom prečítaní si Vašich riadkov p. Klajber iba upresňujem , že oba druhy je možné zakúpiť v Holandsku - Zwolle kde cena bola 1ks samec a 2 ks samice 1400eur za pápežika zlatochrbtého v Taliansku 1 ks samec a 2 ks samica 1700eur. a pri pážikovi pestrom boli v Zwolle iba samčekovia a to 600eur kus. Nakoľko uvedené druhy poznám skutočne ide o veľmi agresívne druhy , a to hlavne počas toku a odchovu mláďat. Navyše pri odchove pápežika pestrého potrebujete dodať aj nasmykaný hmyz a podávať ho najmenej 4x denne. Hmyz ako su múčne červy a svrčky tento druh odmieta a ignoruje. Navyše oba druhy v zajatí strácajú na intenzite svojho sfarbenia. Vrelo doporučujem do osadenstva u vás pridať tangary a to tangara cyanicollis a libohlásky zelené. Oba druhy sú znášanlivé a z hľadiska krmiva a odchovu si nekonkurujú. Pre predstavu uvedených druhov zasielam foto.

S pozdravom veľa úspechov.

Přílohy:

autor: Branislav Zajac - vloženo: 16. 02. 2012 09:37 Citovat
►► [26] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň, ďakujem za informácie :)

Pán Makovický ja som sa chcel len o nich niečo dozvedieť,nezháňam ich :)
Keďže už viem ako to je s nimi, tak sa pozriem po niečom inom :)
Pán Zajac veľmi pekne ďakujem za tip na vtáčiky, tangary sú krásne, ale odrádza ma ich riedky trus a s tým spojené časté čistenie voliéry :P
Ale tie Libohlásky sú nádherné :) neviete náhodou či sa dajú kúpiť aj u nás??? A aká je približná cena za pár??

Ďakujem a prajem všetko dobré!

Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 16. 02. 2012 09:55 Citovat
►► [27] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň,

Chovám libohlásky i cyanicollisy a budete sa čudovať, keď Vám budem , ale celkom vážne tvrdiť , že tangary pokiaľ ich nemáte vo voliére veľa robia menej bordelu ako semenožravá drobotina ( treba vidieť). Jedinou podmienkou je ,že dno voliéry musí byť vysypané váhovým pieskom kde trus sa hneď zaobaluje a vytvorí tak pevnú konzistenciu. Ja osobne rýchlejšie vyčistím tangarám ako guldám , či amadán. U Vás v CZ tangary chová tangary veľmi seriózny chovateľ p. Z. Gajdoš on ak bude mať odchovy myslím, že Vám i rád poradí. Navyše tangary pri správnom kŕmení nestrácajú intenzitu svojho sfarbenia na rozdiel od kardinálov, pápežikov a iných.

S pozdravom, veľa úspechov.

Přílohy:

autor: Branislav Zajac - vloženo: 16. 02. 2012 11:38 Citovat
►► [28] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň ešte raz :)

Pán Zajac ja som Slovák ;) ak ste teda myslel tým "u nás" krajinu, ale asi áno :)

Tak to je super, že vy ich chováte, Tangary sú naozaj krásne, ale pravdu povediac ma od ich chovu odrádza aj ich vyššia cena, skrátka si ich nemôžem dovoliť...
Neviem teda po čom idú Libohlásky, možno zistím, že aj na tie budem musieť dlhší čas šetriť :)
Predpokladám, že keď vy ich chováte, tak asi viete približnú cenu za pár????
Daria sa vám od spomínaných druhov aj odchovy???

Ďakujem za odpoveď.

RAdo.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 16. 02. 2012 12:48 Citovat
►► [29] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň,

No to je super , že ste na Slovensku. Tak sa teda ospravedlňujem za nedorozumenie. Ono viete tangary sami o sebe predstavujú klenoty vtáčej ríše nehovoriac o tom, že poznáme do 500druhov a veľa je ich ešte nepopísaných. Pri pristavení sa ich ceny ono viete chovajú ich prevažne zahraniční chovatelia, španieli, taliani, nemci a holanďania kde je vyššia životná úroveň. Pochodil som veľa chovateľov a nakoniec som sa rozhodol , že sa dám na ich chov a nebanujem ide o veľmi málo náročné vtáky určite menej problémové ako niektoré astrildy, amandiny a podobne. Pri postupnej aklimatizácií sú aj dosť odolné niektoré druhy žijú až do 1200 m.nad m. Absolútne sa nemusíte báť ich náročnosti a znečistenia trusom. Cena sa pohybuje pri libohláskoch, a to viacerých druhov okolo 600-800eur pár, pri tangarách okolo 400-600-1400eur. pár. Je úplne samozrejme že hovorím hlavne o odchovoch pri odchytoch sú ceny nižšie. Ono treba ich vidieť na živo jak lozia a lietajú pohybujú sa podobne jak naše sýkorky stále sú v pohybe.Odkiaľ ste?

S pozdravom, veľa úspechov

autor: Branislav Zajac - vloženo: 16. 02. 2012 13:47 Citovat
►► [30] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Zdravím :) Tak to sú samé zaujímavé informácie :)

Ja sa pri tak krásnych vtákoch ani nijak extra nepozastavujem nad tým, že sú dosť drahé, nemyslím to tak, že odcudzujem tú cenu, ale že pre mňa je to drahé :P
Dal som si určitý rozpočet na voliéru a jej obyvateľov, samozrejme ten som dávno prekročil :) človek mieni, cena sa mení :D
Ja by som si rád ešte zadovážil párik nejakých pekných vtáčikov a to mi už úplne stačí, zas to nechcem prepchávať, nech majú aj svoj priestor...
Tie Libohlásky mi padli do oka :)
Ako som písal, Tangary sú tiež krásne, takže možno si ich raz zaobstarám :)
Inak ja som z Prievidze a vy??

Pekný večer, Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 16. 02. 2012 16:57 Citovat
►► [31] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň,

Samozrejme súhlasím s Vami voliéru netreba prepĺňať. Libohlásky-Organista zelený, by mali mať z jari u mňa násadu uvidíme. Keďže ste z Prievidze ste odo mňa cca asi 50km vzdialený ja som z Rajeckých Teplíc, treba sa na tie organisty prísť pozrieť. Tangary sú silnejšie a róbustnejšie vtáčky od organistov. Pre motiváciu Vám zasielam ešte nejaké fotky organistov-zelených.

S pozdravom veľa úspechov.

autor: Branislav Zajac - vloženo: 17. 02. 2012 08:37 Citovat
►► [32] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

fotky organistov

autor: Branislav Zajac - vloženo: 17. 02. 2012 08:39 Citovat
►► [33] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Nepodarilo sa mi to zaslať, pozrite si video na youtube kde do vyhľadávača len napíšte Chlorophonia cyanea. Tam na bočnej lište máte videá s oranistamy zelenými. V prípade, že si chcete pozrieť tangary napíšte do vyhľadávača len tangara chilensis, alebo tangara cyanicollis, tangara seledon a podobne bude vám to zobrazovať rôzne druhy tangár. Verím, že sa Vám to bude páčiť.

S pozdravom.

autor: Branislav Zajac - vloženo: 17. 02. 2012 08:47 Citovat
►► [34] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý den pane Zajaci,
jsem zrovna na stránkách a vidím, že se Vám nepodařilo vložit fotografie. Hned jsem diskusi otestoval a někde bohužel máme chybu. Budu kontaktovat tvůrce této diskuse a doufám, že do večera chybu odstraní.
Ještě jednou se omlouvám a zdravím

Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 17. 02. 2012 08:47 Citovat
►► [35] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň!
Myslím si, že správny slovenský názov (podľa Avibase) druhu Chlorophonia cyanea je Organista kapucňový (česky Libohlásek zelený). Niekedy sa uvádza názov Organista zelenokapucňový (http://bbokovalik.page.tl/….--.--.-.htm).

Vladimír Makovický

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 17. 02. 2012 08:52 Citovat
►► [36] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň, ďakujem za tie názvy, určite si to pozriem na youtube, tak to je super, že nie ste nejak zďaleka, ak by sa niekedy dalo, alebo keď budete mať odchovy, tak by som sa rád prišiel pozrieť na váš chov :)
A to meno je veľmi zvláštne, s tým som sa ešte nestretol, že Organista :)
A keď je po česky Libohlásek, tak je to preto, že aj pekne spieva???
Všimol som si, že ich je fakt veľa druhov, tak cez víkend mám čo študovať :D

Pekný deň, Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 17. 02. 2012 09:29 Citovat
►► [37] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Dobrý deň,

Odchovy nejaké boli ,ale je to už preč. Pozrieť na ne sa môžete kedy chcete organisti nie sú až tak moc plachý druh. Áno spievajú veľmi pekne podobne ako slávik len tichšie. Keď budete chcieť prísť pozrieť volajte 0911204856, dovidenia.

S pozdravom, veľa úspechov.

autor: Branislav Zajac - vloženo: 17. 02. 2012 11:19 Citovat
►► [38] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Zdravím :)

Ďakujem pekne za kontakt a za pozvanie :) Asi by sa to tak dalo nazvať a nesmierne ma to teší, určite si urobím výlet hneď ako sa polepší počasie :)
Číslo som si uložil, určite Vás budem kontaktovať.

Ešte raz vďaka a všetko dobré.

Rado.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 17. 02. 2012 12:59 Citovat
►► [39] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Zdravím všechny diskutující,
už by mělo být všechno ok. Chyba nebyla ve stránkách, ale na straně webového hostingu. Už je vše vyřešeno.

Ještě jednou se omlouvám a zdravím

M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 17. 02. 2012 14:21 Citovat
►► [40] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Nádhera. Něco takového bych jednou taky moc chtěla.;)

autor: Iveta - vloženo: 22. 02. 2012 20:01 Citovat
►► [41] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

v pátek dodělaná mini volierka š.0,9 x hl. 1,2 x v. 2,5m.
Osazenstvo 1,1 panenka hnědoprsá , 1,1 astr. rákosní , 1,1 pás. dlouhoocasý.

Přílohy:

autor: RN - vloženo: 02. 04. 2012 15:54 Citovat
►► [42] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

ještě jedna fotka

Přílohy:

autor: RN - vloženo: 02. 04. 2012 15:55 Citovat
►► [43] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Naprosto dokonalé, úžas. Na kolik Vás to aviárium přišlo? Z čeho jsou dělaný stojky, jaké jsou rozměry ubikace. Mám v plánu si něco takového dělat, ale asi ne tak velkého. Děkuji Martin

autor: Martin Herink - vloženo: 10. 06. 2012 22:45 Citovat
►► [44] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

za kolik jste koupil ty ptáky a o jaký druh se jedná?

autor: daniel hunka - vloženo: 11. 06. 2012 13:30 Citovat
►► [45] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

Martin Herink:

Naprosto dokonalé, úžas. Na kolik Vás to aviárium přišlo? Z čeho jsou dělaný stojky, jaké jsou rozměry ubikace. Mám v plánu si něco takového dělat, ale asi ne tak velkého. Děkuji Martin

Ďakujem Martin.
Stojky sú klasika hliníkové profily, ktoré sa používajú pri výrobe voliér.
Rozmery aviária : 2000 x 2000 x 1000 a vyšlo ma ca na 400€, samozrejme som si ho vyrábal sám.

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 11. 06. 2012 13:34 Citovat
►► [46] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

daniel hunka:

za kolik jste koupil ty ptáky a o jaký druh se jedná?

Je ich tam viac, neviem, ktoré myslíte..

autor: Radoslav Klajber - vloženo: 11. 06. 2012 13:35 Citovat
►► [47] Bytová voliéra a jej osadenstvo :-)

zdravim,
tak raz aj u nas nieco take vyrastie aj ked nie tak velke ale skoro :) naozaj krasa nech sa vam dari ... chyba tu tlieskajuci smajl :)

autor: Sanko - vloženo: 11. 06. 2012 19:15 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web