Partneři:

letosni zima uhyny

Ahoj vsem, taky jste meli pri letosnich zimach nejaky ztraty? Ja i kdyz mam vnitrni zalet, zakryl jsem volieru igelitem, tak nejdriv mi pred tydnem padla samice penanta a vcera samec. :/Pritom byli predtim uplne zdravi. A myslim si, ze pred 2 rokama byla vetsi zima. :( Mara

autor: Marek P. - vloženo: 06. 02. 2012 18:42 Citovat
►► [2] letosni zima uhyny

Zdravím Marku,

já teda vzhledem k tomu, že se zabývám jen chovem arating zlatých, které zimuji doma, v teple, nebudu moci nijak věcně přispět do diskuse. Nicméně mi nedá, abych se nepozastavil nad skutečností, která vás potkala. Nezdá se mi, že by tak silní a otužilí ptáci, jako jsou rozely Penantovy, měli problém s přečkáním naší zimy. Nemůže se vám do ubikací dostat vlhkost, nebo průvan? Tyto faktory bych spíše vinil z úhynu ptactva, než pouhou zimu, která je, alespoň u nás na jihu letos velmi suchá.
Takových krásných ptáků je velká škoda.

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 07. 02. 2012 21:37 Citovat
►► [3] letosni zima uhyny

Dobry vecer,
i ja chovam ptaky vyhradne v teple a to i druhy ktere by venku byt mohli. Proto ani ja nemam ztraty v dusledku pocasi.
Nicmene, nejakou pricinu Vas uhyn mit musi. Co nejaky vypadek dulezitych latek? Pripadne zavleceni nemoci hlodavcem?
Mysli je skutecne hodne a musim se priznat, ze jeste tak tyden zpet jsem chytil kazdy den aspon dve mysi.
Soucasne je potreba myslet na stres. A to at uz v podobe nejakeho nedostatku, nebo prave z jmenovane skodne.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 08. 02. 2012 00:33 Citovat
►► [4] letosni zima uhyny

no, proc mi uhynuli uz asi tedka nezjistim. Ale stve me to strasne. Nekde jsem urcite udelal nejakou chybu desnou, ale nevim kde. Ale ostatni papousci jsou nastesti uplne v poradku. Radsi jsem trochu zvysil podil slunecnice a taky budu ted davat i varene zrni, jak jsme si o nem psali jinde. Chcu aby meli papousci dost energie na tu zimu. Vzdyt v sobotu pry ma byt az -40 °C. Proto radsi ani nepojedu na hory lyzovat jak jsem chtel a budu radsi papousky sledovat, aby bylo vsechno ok. ;) Mara

autor: Marek P. - vloženo: 08. 02. 2012 18:13 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web