Partneři:

nejdražsi papoušek

Zdravim vsechny. Dneska jsme s kamaradama probirali, ktery papousek ktere chovatele chovají je asi nejdrazší. Ja typuju ze ara hyacintovy. Ten stoji myslim vic jak 500 000 Kc. Nebo je nejaky drazsi s tech co chovatele chovaji? Mara

autor: Marek P. - vloženo: 25. 02. 2012 20:03 Citovat
►► [2] nejdražsi papoušek

Ahoj, já si taky myslím, že to bude ara hyacintová. Ale cenu si vůbec nedovolím odhadovat. Takoví papoušci snad ani na inzerci nebývají. Oni stejně asi ani moc v soukromém chovu nejsou. Málokdo si je může dovolit :) Jsem zvědavá, jaké budou další tipy.

Hezký večer Věra :)

autor: Věra Š. - vloženo: 26. 02. 2012 18:45 Citovat
►► [3] nejdražsi papoušek

Tak Marku, dneska mi kamarádka říkala, že na TV Nova byla včera reportáž, v které se mluvilo a ara kobaltovém. A jeho cena tam prý byla až 4 milióny korun. Takže hyacint určitě není nejdražší. :D
Hezký večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 27. 02. 2012 22:09 Citovat
►► [4] nejdražsi papoušek

Dobrý deň!
Ceny papagájov sa odvíjajú od ich vzácnosti a to legálne nadobudnuté ako aj ilegálne získané. Najvyššie ceny sú u druhov pred ich vyhynutím v prírode. Ako u každej finanančnej výmene záleží na ponuke a dopyte. Je jasné, že napr. Ara spixova a niektoré druhy ostrovných papagájov, ktoré sú endemické sú najdrahšie.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 28. 02. 2012 08:26 Citovat
►► [5] nejdražsi papoušek

Dobrý den pane Makovický,
děkuji za příspěvek. Já myslím že Markovi šlo jen o tip, který papoušek v chovech chovatelů může být přibližně ten nejdražší. Jen tak pro zajímavost. :)
Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 28. 02. 2012 18:26 Citovat
►► [6] nejdražsi papoušek

Určitě Ara Kobaltový. Cena na černém trhu několik milionů korun. Údajně ho chová i pražská zoo, poté co byl zabaven překupníkům, avšak v neveřejné expozici. K vidění by měl být až v novém pavilonu pro papoušky, který se staví z odkázané několikamilionové pozůstalosti jednoho chovatele, takže se máme na co těšit!

autor: rals - vloženo: 13. 07. 2014 22:34 Citovat
►► [7] nejdražsi papoušek

no ja by som tam supol kludne aj kakadu palmovy...ale to platilo skor davnejsie...teraz je uz na tom lepsie (ak sa to vobec da takto povedat) ...
ale ten zoznam je velmi variabilny a co plati dnes nemusi platit o rok dva...ako bolo napisane cena sa odvija od vela faktorov

autor: Sanko - vloženo: 14. 07. 2014 20:09 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web