Partneři:

kolik papouškářů navštěvuje stránky?

Ahoj, kolik chovatelů papoušků navštěvuje tyto stránky? Existuje nějaká statistika, nebo přehled kolik jich tady chodí?

Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 03. 03. 2012 11:58 Citovat
►► [2] kolik papouškářů navštěvuje stránky?

Ahoj Věrko,
předpokládám, že tvůj dotaz je směřován na někoho z nás, kdo tvoří tyto stránky. Proto se pokusím odpověď, ačkoliv ti zcela jistě žádnou uspokojivou odpověď nedám. Ne že bych nechtěl, ale nemohu.
Žádné statistiky návštěvnosti ze strany chovatelů papoušků nevedeme a ani nemáme k dispozici. Ostatně, krom celkové návštěvnosti nemáme žádné statistiky. K dispozici tak máme pouze to, co si může dohledat v podstatě každý návštěvník, například na toplist.cz.
Trochu ti však může napovědět databáze chovatelů, kde je registrována velká spousta chovatelů - http://www.amadina-gouldove.com/…e-chovatelu/ , trochu mohou napovědět počty zobrazení jednotlivých příspěvků zde na diskusi. Ovšem jen počty zobrazení, nikoliv vložených příspěvků a počet přispěvatelů, protože tam je stav oproti databázi chovatelů, nebo jiným částem diskuse až tristní.
Už jsem to zde kdysi psal. Možná je příčinou název našich stránek, který jsme při všech změnách nakonec zachovali v původní podobě, ačkoliv byl ve hře zcela jiný název stránek. Nicméně už v úvodu stránek je napsáno, že jsme stránky nejen o exotickém ptactvu, o chovatelích, pro chovatele. Slovo nejen ale neznamená, že se nevěnujeme papouškům a tématům o nich. A tak záleží pouze na návštěvnících samotných, zda si o papoušcích podebatují například zde na diskusi, nebo si vyberou stránky jiné. Právě stránek o papoušcích je nepřeberné množství a možnost volby jít jinam je tak naprosto zřejmý.
Přesto ale doufám, že se jednou počty příspěvků v části o papoušcích zvýší, jako se i celkově zvýší zájem chovatelů papoušků o tyto stránky. Musím doufat, že budeme časem pochopeni, a to i přes trochu zavádějící název stránek, že jsme stránky o ptactvu, tedy i o papoušcích.

S pozdravem

Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 03. 03. 2012 15:39 Citovat
►► [3] kolik papouškářů navštěvuje stránky?

Ahoj Mirku,
díky za odpověď. Myslel jsem, že máte k dispozici nějaké ty údaje. Škoda, nějaké čísla by mne zajímaly. :) A taky jsem si myslela, že napíší nějací chovatelé, jak se chodí a tak no :)

Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 03. 03. 2012 19:30 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web