Partneři:

Petice za zrušení soukromých exekutorů

Vážení návštěvníci - chovatelé,
v souladu s pravidly naší diskuse, viz text v závorce -
je zakázáno vkládat příspěvky, které nesouvisí s chovatelskou problematikou (neplatí pro kategorii Ostatní - různé)
si zde dovoluji zanechat odkaz na další Petici. Tentokrát jde o petici za zrušení soukromých exekutorů, která by mohla napomoci, když už ne zrušit, tak alespoň korigovat pravomoci skupiny lidí, na kterou bylo nejen z mého pohledu, delegováno přespříliš pravomocí.
Jde o téma celospolečenské a my chovatelé bychom se dle mého názoru neměli takovým vyhýbat. Právě proto si zde dovoluji zanechat onen odkaz, nicméně otázku připojení svého podpisu zanechám na posouzení každého jednotlivce.
Za sebe snad mohu říct, že po zkušenostech z předešlých dvou let, kdy jsem se jako spoluvlastník nemovitosti, ačkoliv má část nemovitosti n e b y l a předmětem exekučního řízení, přesto jsem se musel s exekutory potýkat, jsem se velmi rád svým podpisem připojil.
Odkaz na petici - http://www.petice24.com/…ch_exekutoru

V souvislosti s tímto tématem si ještě dovoluji upozornit na stránky http://www.stop-prolux.net/. Doporučuji stránky pozorně pročíst. Myslím, že tyto stránky, které dostatečně varují před praktikami realitní kanceláře Prolux je vhodné navštívit. Zvláště těmi, kteří uvažují o prodeji či koupi nemovitosti. Opět bych zde mohl popsat svou zkušenost, nicméně to bych byl velmi nestručný a ani sebedelší můj příspěvek nemůže vystihnout a popsat smutné až děsivé zkušenosti těch, kteří na rozdíl ode mne jsou v té nevýhodě, že s touto RK podepsali smlouvu.

Předešlou peticí, kterou jsem zde zanechal - http://www.stophlasitereklame.cz/index.asp?… se dnes již velmi vážně zabývá poslanecká sněmovna.
Proto se domnívám, že bychom si měli vzájemně sdělovat i tyto nechovatelské poznatky, které mohou nám všem napomoci předejít velkým nepříjemnostem, napomoci napravit to, co může celospolečensky trápit nás všechny. Když ne teď, v této chvíli, tak za rok, či dva. Příkladů na internetu naleznete stovky, tisíce.

S pozdravem

Miroslav Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 03. 03. 2012 16:31 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web