Partneři:

Aymara pruhovaný - naučí se mluvit?

Dobrý den, vracím se ještě k nedávnému dotazu, zda se aymary naučí mluvit. Já si myslím, že pro to mají velmi malé předpoklady.
Mám dva samečky aymary pruhovaného - Richarda a Rozárku /původně jsem myslela, že je to samička/. Koupila jsem je od chovatelky ve stáří 3 měsíců - jsou z jednoho hnízda. Nyní jim jsou 4 roky.
Papoušci jsou chováni v bytě a jsou na volno - do klece se chodí akorát napít a najíst. Přestože na ně pořád mluvím, Rozárka se nenaučila nic a Richard pouze Risi, Risi - a to mu snad rozumím stejně jenom já. Jinak oba umí zřetelně
ťu ťu ťu ťu - to stojí proti mě a je to pro mne určeno, toto jsem na ně dělala pár měsíců po koupi, když byli ještě zavření v kleci.
Jana.

autor: Jana Dittrichová - vloženo: 04. 03. 2012 09:15 Citovat
►► [2] Aymara pruhovaný - naučí se mluvit?

Dobrý den Jano,
děkuji vám že jste napsala svůj názor. Jenom potvrdil to, co se psalo už v tomhle vlákně http://www.amadina-gouldove.com/…ra-sedoprsy/
Klidně jste to mohla napsat i tam, tady ta diskuze funguje tak, že i když někdo napíše do starého vlákna, tak to se posune na první místo. Proto hned každý vidí, že se v tom starém vlákně něco změnilo. :) Ještě jednou díky za informace. :)

Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 04. 03. 2012 11:24 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web