Partneři:

astrild rákosni

Ahoj vsem, dostal jsem od kamarada dvouletý parek astrildu rakosnich. U kamaráda vubec nehnizdily. Pry vzdycky jenom postavili hnizdo a dal nic. Ani vajicka. U me skoro hned postavili hnizdo a uz maji tri vajička. Nerikam ze budou hnedka mlade, ale telefonoval jsem hned kamaradovi a on se strasne divil. Mam je v kleci jenom o 10 cm delsi nez byli predtim. 80x40x40 cm. Myslite ze je to tim jak zmenili prostredi? Jinak aj krmeni maji stejne jako u kamarada. ]:->
Dekuji vsem za nazory Marcel :)

autor: Marcel - vloženo: 29. 03. 2012 19:35 Citovat
►► [2] astrild rákosni

Ahoj Marceli,
bude to patrně změnou prostředí. Někdy stačí malá změna a úspěch se hned dostaví. Kupoval jsem od známého pár alexandrů vousatých a u něj za 5 roků vychovali 1 mládě. U mne hned první sezónu měli 3 a od té doby odchovávají každým rokem. Mám je v menším prostoru a krmení mají podobné.
Ať se podaří odchov, Emil.

autor: Emil Škoda - vloženo: 29. 03. 2012 20:06 Citovat
►► [3] astrild rákosni

Dobrý večer,
souhlas s Emilem. Tuto zkušenost potvrdí mnohý chovatel. Často stačí změna prostředí a úspěch se dostaví. Já jsem si kdysi velmi často měnil a různě prohazoval páry i jednotlivé ptáky s kamarádem. A většinou nám to vyšlo. Co nehnízdilo u mne, hnízdilo u něj a naopak. A přitom jsme měli skoro stejné podmínky co do velikosti klecí, krmili jsme stejně. Hodně času jsme pak proseděli u svých mobilů, abychom se vzájemně informovali, jak se tomu či onomu páru daří. :)

S pozdravem,
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 29. 03. 2012 21:15 Citovat
►► [4] astrild rákosni

Dobry den, diky za rady. Uz jsem kamaradovi taky volal na mobil a domluvili jsme se, ze ti budeme menit ptaky kdyz nam nebudou chtit hnizdit. Jestli budu mit nejake mlade rakosaky, tak mu nejake mlade dam. Dal mi ten par zadarmo, tak aby z toho taky neco mel :) Takova spoluprace se nam muze vyplatit. :)

autor: Marcel - vloženo: 30. 03. 2012 17:47 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web