Partneři:

počet registrovaných

Dobrý den, chtěla bych se zeptat majitelů stránek na počet registrovaných návštěvníků. Dole na fóru v té tabulce je číslo 892 registrovaných. Ale řekla bych, že jich sem tolik nechodí, nebo ano? Podle počtu diskutujících na webu se mi to číslo nezdá. O-)
Hezký den, Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 04. 04. 2012 17:53 Citovat
►► [2] počet registrovaných

Ahoj Věrko,
do stránek je skutečně registrován počet lidí, který jsi uvedla. Pravdou ale je, že někteří uživatelé, ovšem není jich mnoho, asi do deseti, jsou registrováni pod více emaily.
Spousta uživatelů je registrována, nicméně svůj profil nevyužívají, nebo maximálně k úpravě svého profilu v "Databázi chovatelů" (takových je poměrně hodně). Nejmenší část registrovaných uživatelů využívá zdejší diskusi a inzerci. Ale není se čemu divit. Možností je dnes spousta a je tak možné, že možnosti debaty na diskusi využívají jinde, kde třeba mají lepší možnosti, nebo jim zkrátka jiné diskusní fórum lépe vyhovuje. A je to tak naprosto v pořádku. Za sebe jsem rád za všechny uživatele, kteří se zapojí zde a podělí se o své zkušenosti, zážitky, či postřehy.
A nesmím opomenout i nemalou skupinku těch, kteří i když jsou zde registrováni, komunikuji a zde mluvím za sebe, především cestou emailu. Alespoň já takových emailů dostávám velmi mnoho. Někteří také občas volají na mobilní telefon. Těch však již tolik není, vzhledem k vysokým cenám volání v našich končinách :( , když navíc je zde možnost bezplatných komunikačních prostředků (email, icq apod.). :)

S pozdravem,
Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 04. 04. 2012 20:56 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web