Partneři:

rozely pestre

ahoj vserm, chtel bych se poradit s jednou veci. Za kolik je Kc je rozumne prodavat starsi 6 roku stary par rozel pestrych, ktery mel kazdy rok mlade. Jaka cena je jeste rozumna? Diky za rady Mara

autor: Marek P. - vloženo: 05. 04. 2012 17:04 Citovat
►► [2] rozely pestre

Ahoj, já jsem starší pár ještě neprodávala ani nekupovala. Ale myslím si, že 800-1000 Kč za pár by se dalo dát. I když já fakt nevím za kolik se starší páry prodávají. :D Většinou každý kupuje mladé papoušky. Proč je prodáváte?

Hezký večer Věra :)

autor: Věra Š. - vloženo: 06. 04. 2012 20:15 Citovat
►► [3] rozely pestre

ahoj, tak jsem je uz prodal za 800 Kc. Mel jsem cas je ruzne nabidnout kamaradum, protoze jsem se nachladil kdyz jsem prezouval pneumatiky na aute. :/ Tak jsem napsal asi 4 kamaradum a jeden si je vzal. Prodal jsem protoze potrebuju misto ve voliere. Chtel bych zkusit jine papousky. Ale nejdriv musim volieru opravit trochu. Az bude tepleji tak se do toho pustim. :)

autor: Marek P. - vloženo: 06. 04. 2012 20:48 Citovat
►► [4] rozely pestre

Ahoj, to jste prodal za dobrou cenu. I slušnou a kupující věděl, že kupuje starší ptáky, tak je to myslím ok. Hlavně se uzdravte. U nás pneumatiky přezouval táta, ale v servisu. Jinak by to dopadlo kdoví jak. :D :D
Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 10. 04. 2012 19:14 Citovat
►► [5] rozely pestre

Dobry vecer,
hodne zalezi na tom jaky druh se prodava. U papousku zako jde cena s vekem a chovnymi uspechy nahoru. U australie je to vetsinou otazka poptavky. Pokud je to kamaradovi, aspon mate jistotu ze jsou v dobrych rukou.
A duvod prodeje? Ten snad nejcastejsi, kazdy mame problemy s mistem ;) Nase prani jsou vetsinou tak desetkrat vesti nez nase voliery :D
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 10. 04. 2012 19:29 Citovat
►► [6] rozely pestre

No prave s tim mistem mate pravdu. Na papousky si vydelam treba na brigádě. Nekdy mi dá babička s dedou peníze, ale mista neni dost. Uz tak tatka nekdy nadavá, ze je to doma samej papousek. :D Ale to on jenom tak rika. Je rad ze mam normalni konicky:D
Prodavat starsi par mi bylo takove blbe no. Ale u kamosa jsou v dobrych rukach a tu cenu navrhl da se rict ze on sam. :)
Ahoj Mara

autor: Marek P. - vloženo: 11. 04. 2012 19:33 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web