Partneři:

zebricky - pusteni z klece

dobry den,
mam dotaz, na ktery jsem nenasel odpoved - na cas jsem opatrovnikem zebricek, ktere jsou ve dvou klecich. jedna z nich je pomerne mala, bydli v ni 3 samecci, kteri jsou mladi a hodne aktivni.
tedy dotaz - lze tyto v byte vypustit, aniz by hrozilo nebezpeci? nerad bych vracel mensi pocet ptaku.. ale kluci vypadaji, ze by se proleteli celkem radi. vrati se do klece? jaka opatreni pripadne provest?
(ps: v oknech mame zaluzie a pred nimi zaclony, ale knihovna ma sklenena dvirka). pokoj je pomerne velky. co myslite?
dekuji za odpoved
petr a.

autor: Petr A - vloženo: 09. 04. 2012 04:04 Citovat
►► [2] zebricky - pusteni z klece

Dobrý den, s proletováním by takový problém, nebyl. Známá je nechávala prolétat když čistila klec. Pokud vám nebude vadit, že je potom moc rychle nepochytáte a bude pár věcí v pokoji po**aných, tak je můžete pustit, ale samy vám do klecí zpátky nenaskáčou ;) .

autor: Pepek - vloženo: 09. 04. 2012 08:08 Citovat
►► [3] zebricky - pusteni z klece

Dobry vecer,
rozhodne nepoustet z klece. Ptaci nejsou na prostor zvykli, hrozi naraz a uhyn. Sami do klece rozhodne nezaleti, to chvili trva nez se nauci. Muze se stat ze byi zaleteli, ale preci to nebudete riskovat.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 09. 04. 2012 20:34 Citovat
►► [4] zebricky - pusteni z klece

dekuji za odpovedi, protoze jsem byl jen docasnym opatrovnikem, radeji jsem je nakonec nepoustel.
Petr A

autor: Petr A - vloženo: 16. 04. 2012 15:59 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web