Partneři:

pár korel

Zdravim.Mám parek Korel,pred necelym mesicem mi zahnizdili..1.4 snesla samicka prvni vejce,a pote co 2 dny dalsi 3 vejce.Je to uz 18 dni od sneseni prvniho vejce a stale se nic nedeje.hnizdi mi poprve tak nevim zda mam cekat nebo vejce z budky vyjmout.Stale se oba stridaji v sezeni na vejcich.Predem dekuji za odpoved.Petra

autor: Petra Kretková - vloženo: 19. 04. 2012 19:44 Citovat
►► [2] pár korel

Proboha!! Nic ve zlém, ale proč si nejprve, než si pořídíte zvířátko, nekoupíte nějakou publikaci nebo se neinformujete na netu? Korely sedí na vejcích střídavě, přes den samec v noci samice a ptáčata se líhnout po 19-23 dnech po snesení. Korely chovám a mám s nimi bohaté zkušenosti, pokud budete potřebovat poradit, klidně se ozvěte. Hezký den Lenkvík

autor: jiří lenkvík - vloženo: 19. 04. 2012 21:32 Citovat
►► [3] pár korel

Dobry vecer,
jen trochu poupravim, doba lihnuti se pocita od zasednuti, nikoliv od sneseni vejce a byva 21 dni. Korely vetsinou zasedaji az na druhe snesene vejce.
S naprostym klidem vse nechte na ptacich samotnych, pokud z vajec nic nebude, rodice je odstrani sami.
Jinak se neda nez souhlasit s pritelem Lenkvikem, vice studovat vam rozhodne neuskodi a vasim ptakum prospeje.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 20. 04. 2012 00:01 Citovat
►► [4] pár korel

moc dekuji za odpovedi,budeme tedy cekat a uvidime.

autor: Petra Kretková - vloženo: 20. 04. 2012 20:55 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web