Partneři:

Aymara pruhovaný + Korela chocholatá

Chovám doma dva páry korel chocholatých a nyní uvažuji o koupi páru aymary pruhované. Nemá někdo z vás zkušenosti o snášenlivosti těchto dvou druhů? Děkuji Lenkvík

autor: jiří lenkvík - vloženo: 19. 04. 2012 21:38 Citovat
►► [2] Aymara pruhovaný + Korela chocholatá

Dobry vecer,
muzu mluvit pouze za korely. Pokud maji dost prostoru, radi ustoupi. Moje andulky je postupne vyhnali ze tri budek, az si nasli ctvrtou o kterou andulky nejevi zajem. ta konecne hnizdi i korely. Takze pokud nebudou aaymary zbytecne agresivni, nemusel by byt problem. Co vsak muze byt zadrhel, pokud ke korelam pridate jine ptaky. To nikdy nedela moc dobrotu a nejen u korel.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 19. 04. 2012 23:53 Citovat
►► [3] Aymara pruhovaný + Korela chocholatá

Díky, aymary by měli svou vlastní voliéru v bytě odděleně od korel. Společný budou mít jen prostor v bytě kde se přes den pohybují korely,které nechávám volně puštěné celý den a letní velkou voliéru, kde pobývají v teplých dnech. Na noc si pak všichni zalezou do svých voliér.

autor: jiří lenkvík - vloženo: 20. 04. 2012 07:53 Citovat
►► [4] Aymara pruhovaný + Korela chocholatá

Dobrý den, Já mám aymary doma a můžu jen potvrdit to, co se píše, že jsou to velmi mírumilovní ptáci. Rozhodně bych se nebál, že by projevovali sebemenší známky agresivity. Spíš bych dával pozor na to, co píše pan Šmidla (Haška), a sice na chování korel. Mohly by si chránit své teritorium a být agresivní vůči aymarám. To je ale potřeba skusit. Určitě si aymary kupte. Jsou to nádherní a milí ptáci :)

autor: Petr Klement - vloženo: 20. 04. 2012 21:45 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web