Partneři:

zebricka pestra ostrovni

Dobry den, trochu jsem se dival po inzeratech jestli tyhle zebricky neuvidim, ale moc jsem jich nenasel. Chovaji se jeste u nas? Kolik asi stoji? Diky Marcel

autor: Marcel - vloženo: 21. 04. 2012 08:25 Citovat
►► [2] zebricka pestra ostrovni

http://www.amadina-gouldove.com/…aty/inzerat/?…

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 21. 04. 2012 08:33 Citovat
►► [3] zebricka pestra ostrovni

Dobrý deň. Zebrička pestrá ostrovná alebo timorská sa určite chová aj v ČR a u aj na Slovensku. Neviem presne aká je cena ale cca okolo 10€ alebo 300 Kč.

S pozdravom
Jaroslav Dvorský

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 21. 04. 2012 08:33 Citovat
►► [4] zebricka pestra ostrovni

Dobrý den,
cena "timorek" jak se zebřičkám pestrým ostrovním také říká, šla opravdu velmi hodně dolů. Nedávno jsem zahlédl inzerát, kde byly nabízeny za 350 Kč, což mne docela překvapilo. Už vzhledem k tomu, že není v chovech tak častá a také kvůli složitějšímu dosažení odchovů, než je tomu u běžnější zebřičky pestré.
Jinak si ještě dovolím doporučit naši databázi chovatelů.
Z výsledku vyhledávání (musite ale zadat zebřička timorská, ne ostrovní) zjistíte, že chovatelé těchto zebřiček chodí i na tyto stránky - http://www.amadina-gouldove.com/…telu/hledat/?…
Dovolím si ještě upozornit na jednu malou drobnou změnu. Vyhledávání v databázi chovatelů bylo upraveno tak, že lze vyhledávat i podle krajů - http://www.amadina-gouldove.com/…telu/hledat/
To dle mého soudu ocení především chovatelé běžnějších a levnějších druhů ptactva, kteří pravděpodobně budou hledat chovatele ze svého nejbližšího okolí.

S pozdravem,
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 21. 04. 2012 08:44 Citovat
►► [5] zebricka pestra ostrovni

Tolik odpovedi a tak rychle jsem ani necekal :D dekuju vsem za odpoved. Na databazi chovatelu se hned podivam. Hledam chovatele aji jinych ptaku tak se podivam jestli mam nejakeho ve svem okoli. :)
Jeste bych se chtel zeptat, proc se odchovy dari mene?
Diky Marcel

autor: Marcel - vloženo: 21. 04. 2012 08:49 Citovat
►► [6] zebricka pestra ostrovni

Dobrý den Marceli,
"timorky" jsem osobně nechoval, ale míval je náš někdejší spolupracovník na těchto stránkách, který se pokud vím, dnes již chovem ptactva nezabývá.
Podle jeho slov a zkušeností, byly tyto zebřičky náročnější na klid, bylo nezbytné méně provádět kontroly hnízdních budek. Také bylo nutné hlídat dávkování a složení krmiva, aby nedocházelo k předráždění hnízdního pudu. Do klecí je vhodné instalovat zeleň, pro zvýšení pocitu bezpečí hnízdících timorek.

S pozdravem,
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 22. 04. 2012 08:53 Citovat
►► [7] zebricka pestra ostrovni

dobry den, tak nevim jestli mam dost klidu u kleci. To budu muset jeste o tom popremyslet. Diky za odpoved Marcel :)

autor: Marcel - vloženo: 22. 04. 2012 16:07 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web