Partneři:

křiženci zebřicky pestre a timorske

Dobry den, poradi nekdo jak poznat krizence zebricky pestre a timorske? Byl jsem na burze a prohlizel jsem si tam jednoho samce. Pripadal mi docela malý, ale zase byl takovy akční. I v prenosce porad ostatni napasal, no byl sama akce. :D Ale hlavne se mi nezdala jeho kresba. Nekde jsem prave slysel, ze timorky jsou takove akčnější nez obycejné zebry. Tak se chcu pojistit o vase rady, abych priste neco nekoupil blbě. Jde takovy křiženec nejak poznat? Diky za vsecky rady Marcel :)

autor: Marcel - vloženo: 09. 05. 2012 16:44 Citovat
►► [2] křiženci zebřicky pestre a timorske

Dobrý deň. Tak ja som ešte kríženca nevidel alebo aspoň mi nik nepovedal že je to kríženec. Zebrička timorská alebo ostrovná by mala byť o niečo aktívnejšia a hlavne plachejšia. Chudšia, a zároven dlhá, čo sa krezby týka kedže u timoriek chýba samcom zebrovanie krku tak u kríženca by to malo byť niejaké zmiešané. Čo sa týka samice tak tam neviem a pravde podobne je to asi dosť ťažké u samice zistiť či je kríženec.

S pozdravom
Jaroslav Dvorský
www.australian-astrild.estranky.sk

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 09. 05. 2012 21:01 Citovat
►► [3] křiženci zebřicky pestre a timorske

Dobry den, moc diky za perfektni odpoved. Nebyl jsem si uplne jisty ze to byl krizenec. Ale stejne mi ten samec pripadal nejaky divny. Myslim ze mu prave chybelo to zebrovani na hrudi. ;)
Mate moc pekny stranky. Zdravi Marcel :)

autor: Marcel - vloženo: 11. 05. 2012 18:43 Citovat
►► [4] křiženci zebřicky pestre a timorske

Dobrý den,
ukázka kříženců zebřiček pestrých a zebřiček pestrých ostrovních nejdete na tomto odkazu.
http://translate.google.cz/translate?…
Pěkný den, Emil.

autor: Emil Škoda - vloženo: 13. 05. 2012 18:29 Citovat
►► [5] křiženci zebřicky pestre a timorske

Dobry den, diky za odkaz. Kdyz jsem se na fotky dival, no nevim jestli bych vzdycky krizence poznal. Chce to hodne cvicene oko a urcite aji zkusenosti. :) Hodne tezke to musi byt u samicek. ]:->

autor: Marcel - vloženo: 13. 05. 2012 19:52 Citovat
►► [6] křiženci zebřicky pestre a timorske

omlouvám se tady jsou ti kříženci http://www.efinch.com/zebrahybrid.htm
Emil

autor: Emil Škoda - vloženo: 13. 05. 2012 20:22 Citovat
►► [7] křiženci zebřicky pestre a timorske

aha, diky, ale je to stejny. Chce to fakt cvicene oko. Ani tak si nejsem jisty jestli bych hned poznal krizence. :) Ten odkaz si radsi ulozim a budu se na tom ucit. :D

autor: Marcel - vloženo: 13. 05. 2012 20:43 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web