Partneři:

Astrild rudokrký

Dobrý den.Pořídil jsem si párek astrildů rudokrkých rok 2011.Samička má spodek těla od noh bez peří.Když ji to doroste tak si to vytrhává.Zdá se mě že má oteklejší nožičky.A ještě jsem si všiml ,že když sedí na bidýlku tak sedí v poloze hlavičkou k zemi ocas nahoru a cuká hlavičkou(jako když ji padá hlava).Špatně se drží na bidýlku. Jinak žere normálně.Sépie má dostatek(drtím ji),přidávám i vitamíny Holandské.Odchovala i 1 mladé. Sameček je v pohodě.Prosím napište co dělám špatně,nebo co je příčinou a jak to napravit.Děkuji za odpovědi. S pozdravem Purket

autor: Petr Purket - vloženo: 26. 06. 2012 13:36 Citovat
►► [2] Astrild rudokrký

Dobrý deň! Z tej informácie ktorú ste napísali sa viac nedá usúdiť čo robíte zle ako, že nemali by ste nútiť samičku k novému hniezdeniu. Len sépia na dostatok vápniku nestačí.

S pozdravom V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 27. 06. 2012 06:18 Citovat
►► [3] Astrild rudokrký

Dobry den,
s trochou nadsazky mohu ric jednu podstatnou vec, co delate spatne. A totiz to, ze s ni nejdete k veterinari.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 27. 06. 2012 11:14 Citovat
►► [4] Astrild rudokrký

Miloš Haška:

Dobry den,
s trochou nadsazky mohu ric jednu podstatnou vec, co delate spatne. A totiz to, ze s ni nejdete k veterinari.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

Dobrý den.Díky za odpověď.No to byla moje první myšlenka.Nejdříve jsem to chtěl zjistit takhle přes diskusi.Samička žere a nemám dojem že toto ,,zdržení,,by ji více přitížilo.Pokud se nedoberu zde pomoci tak co nejdříve veterinu navštívím.S pozdravem Purket

autor: Petr Purket - vloženo: 28. 06. 2012 14:34 Citovat
►► [5] Astrild rudokrký

Petr Purket:

Dobrý den.Pořídil jsem si párek astrildů rudokrkých rok 2011.Samička má spodek těla od noh bez peří.Když ji to doroste tak si to vytrhává.Zdá se mě že má oteklejší nožičky.A ještě jsem si všiml ,že když sedí na bidýlku tak sedí v poloze hlavičkou k zemi ocas nahoru a cuká hlavičkou(jako když ji padá hlava).Špatně se drží na bidýlku. Jinak žere normálně.Sépie má dostatek(drtím ji),přidávám i vitamíny Holandské.Odchovala i 1 mladé. Sameček je v pohodě.Prosím napište co dělám špatně,nebo co je příčinou a jak to napravit.Děkuji za odpovědi. S pozdravem Purket

Vladimír Makovický:
Dobrý deň! Z tej informácie ktorú ste napísali sa viac nedá usúdiť čo robíte zle ako, že nemali by ste nútiť samičku k novému hniezdeniu. Len sépia na dostatok vápniku nestačí.

S pozdravom V.M.

Dobrý den.Samozřejmě , že mám v kleci grit,jemný písek a zminovanou sepii.Budku jsem jim dal pryč už před měsícem tak mají klid.Pokud bude čas tak udělám přes víkend foto a dám ho sem,aby byla větší představa.Ale můžete mě napsat otázky a já Vám na ně odpovím.Abychom se dostali k nějakému závěru.Jinak díky za odpověd,že jste se ozval.Každá rada drahá.Zatím se mějte a nashle.

autor: Petr Purket - vloženo: 28. 06. 2012 14:35 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web