Partneři:

Exot burza v Kosicich

aHoj vsem,
moc zprav o tehle burze http://www.amadina-gouldove.com/…lovensko-sk/ neni, tak jsem se chtel zeptat jak to tam vypada? Kolik tam jezdi chovatelu, kolik tam byva papousku a tak. Nebo nevite nekdo o nejakem clanku o tehle burze kde bych si to mohl precist. Diky vsem Mara

autor: Marek P. - vloženo: 22. 07. 2012 20:41 Citovat
►► [2] Exot burza v Kosicich

Ahoj,v tejto diskusii http://www.ifauna.cz/…dnesni-burzy je preberana aj burza v Košiciach je tam vložene aj foto ako to vyzeralo na burze :)

autor: Patricia Turoňova - vloženo: 22. 07. 2012 22:11 Citovat
►► [3] Exot burza v Kosicich

Ahoj. Nakoľko som 9km od Košíc,bol som na burze 2x.Burza koná každú tretiu nedelu v mesiaci v hale Cassosportu.Pre miesnych na blšáku.Je tam konečne dostatok parkovacieho miesta,a predajnej plochy ako v areály,tak v hale.Burza je vlastne v počiatočnom štádiu a napriek tomu si získala veľký ohlas, nakoľko chovatelia z Košíc a širokého okolia cestovali min. do Vranovského okresu do Továrneho,alebo už zrušených Kapušian pri Prešove.
Čo sa týka množstva vtákov,tak každý ,kto chodí po burzách vie,že je to sezonna vec. Bol som minulého roku v Přerove 2x. Pred veľkonočnými sviatkami to bola jajslabšia burza na akej som kedý bol. To nebola váčia burza, ale blšák, ale v jeseni som si prišiel na svoje.Dobre som nakúpil a vtáci boli v dobrej kvalite.Čiže aj v Košiciach to bude akosi podobne.Predajcovia skúšajú,ako sa oplatí predaj krmiva,vtáci sú zvätša zastúpený s Kanármi, Austráliou.Zatiaľ som tam navidel veľkú afriku napr Žaky. Sú tam bonsajisti, akvaristi, záhradníci.
Pevne verím,že burza bude na obľube narastať a musím vzdať hold tomu,kto konečne prišiel s nápadom spraviť burzu v metropole východu,lebo chovatelia si to už dávno zaslúžili.
Z budúcej burzi môžem pridať pár fotiek. S pozdravom Lukáč

autor: Tibor Lukáč - vloženo: 22. 07. 2012 22:20 Citovat
►► [4] Exot burza v Kosicich

ahoj, diky za odkaz. Cely ho prectu. Dival jsem se na fotky a vypada to na fakt velkou burzu. Jak v Prerove. Skoda ze to mam tak daleko. :/Musi tam urcite jezdit i cizinci. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 22. 07. 2012 22:21 Citovat
►► [5] Exot burza v Kosicich

Jee, ja jsem zrovna odepisoval pani Turonove. Pane Lukaci dekuji za vsecky informace. Na fotky se budu fakt tesit. :) Fotte hlavne papousky. :D Diky Mara :)

autor: Marek P. - vloženo: 22. 07. 2012 22:24 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web