Partneři:

Knoblamin

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli dáváte svým ptákům Knoblamin. Jste s ním spokojení? Není lepší dávat čerstvý česnek? Já jsem teď Knoblamin po delší době zase koupila, ale říkám si jestli jsem neměla zůstat u lisovaného česneku jak jsem to dělala dřív. Děkuji za všechny názory.
Hezký den Věra :)

autor: Věra Š. - vloženo: 26. 07. 2012 21:41 Citovat
►► [2] Knoblamin

zapomněla jsem přidat fotku přípravku :D

Přílohy:

autor: Věra Š. - vloženo: 26. 07. 2012 21:44 Citovat
►► [3] Knoblamin

Dobry den,
ja knoblamin pouzivam take. Zkusenosti s lisovanym cesnekem nemam, ale predpokladam ze je nutna nejaka doba na vyluhovani cesneku do vody? nebo ho podavate primo? Knoblamin je ihned pripraveny k pouziti.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 27. 07. 2012 09:11 Citovat
►► [4] Knoblamin

Dobrý den,
no já ten česnek vylisuju a dávám přímo do vody, nebo někdy do čaje. Má to jednu nevýhodu, je to hodně cítit v místnosti, kde to připravuji. Knoblamin podle mě tak strašně cítit není. I proto jsem si ho koupila. :) Zajímalo mě jestli má Knoblamin stejné účinky jako čerstvý česnek. Četla jsem i jinde že jsou s ním chovatelé spokojeni, tak ho asi chvíli budu dávat papouškům taky. :)
Hezký den Věra :)

autor: Věra Š. - vloženo: 27. 07. 2012 18:38 Citovat
►► [5] Knoblamin

Dobrý deň, skúsenosti s Knoblaminom nemám myslím si že jeho podávanie je zbytočné lebo sa dá nahradiť. Ja dávam dva plátky cesnaku do napájačky.

S pozdravom
Jaroslav Dvorský

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 28. 07. 2012 20:05 Citovat
►► [6] Knoblamin

Dobrý den. To ten česnek vůbec nelisujete, jenom vložíte plátky do napáječky? Myslíte že to má nějaký účinek? :)

autor: Věra Š. - vloženo: 28. 07. 2012 21:12 Citovat
►► [7] Knoblamin

Dobrý deň. Cesnak nelisujem len dám plátky do napájačky. Myslím že na týchto stránkach to bolo tak odporúčané, a musím povedať že voda aj tak je úplne napáchnutá a napájačka ešte pár dní zapácha po cesnaku, a aj vtáky cesnak zjavne chuťovo cítia vo vode lebo si potom trú zobáky o bydlo ako by ich to štípalo.

Jaroslav

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 30. 07. 2012 10:09 Citovat
►► [8] Knoblamin

Dobrý den, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Po lisování je česnek dost cítit, myslím že když ho jen nakrájím na plátky, tak že to nebude tak strašné. :)
Díky a hezký den Věra :)

autor: Věra Š. - vloženo: 30. 07. 2012 18:15 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web