Partneři:

rýzovník hnedy timorsky

Ahoj, nevite jestli u nas nekdo chova ryžovniky hnede? Kdyz jsem prolizal internet tak jsem na ne narazil a strasne moc se mi libi. Ale nenasel jsem zadny inzerat. Kolik asi stoji? Byvaji treba na burze ve Zwolle? :)

Přílohy:

autor: Marcel - vloženo: 29. 07. 2012 19:36 Citovat
►► [2] rýzovník hnedy timorsky

Dobrý deň. Nepoznám žiadneho chovatela na slovensku, viem že v polsku je dáky chovatel. Na burze v Zwolle by ich mali mať ale nezaručujem Vám. Cena je myslím 500 eur za pár s dokladmi o pohlavý bez dokladov je cena za kus 200 eur.

S podzravom
Jaroslav Dvorský

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 30. 07. 2012 10:04 Citovat
►► [3] rýzovník hnedy timorsky

Dekuju pane Dvorsky za informace. Necekal jsem tak vysokou cenu. Za par bych dal pres 12 500 Kc. Na to by nestacila moje letni brigada :D Ale i tak jsou nadherni. Na vlastni oci jsem je nikdy nevidel. Mozna budou nekdy na nejaky vystave. :)
Zajimalo by me jestli se jejich chov provadi stejne jako u ryzovniku sedych. Asi tam moc velke rozdily nebudou si myslim. Tedka myslim naroky na krmeni, nebo na klece. Asi bude hodne tezke ty hnede odchovat. Marcel

autor: Marcel - vloženo: 30. 07. 2012 19:49 Citovat
►► [4] rýzovník hnedy timorsky

Dobrý den, na ifauně jsem našel izerát od Polského chovatele.
http://www.ifauna.cz/…ura-fuscata/
Pěkný den, Emil.

autor: Emil Škoda - vloženo: 31. 07. 2012 17:07 Citovat
►► [5] rýzovník hnedy timorsky

Dobry den. Tech chovatel jich teda ma. :) Me zatim odradila cena, rozhodl jsem si koupit nejake guldy a jeste mi zbyde treba na novou volieru. Ale ti ryzovnici jsou fakt krasni. A kdyz jich je tolik jako ma ten chovatel z Polska, tak je to neco. Kdovi z kolika paru ma tolik mladych. :)

autor: Marcel - vloženo: 31. 07. 2012 20:03 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web