Partneři:

Moje korelky

zdravim a chtela bych se zeptat.z mych 3 mladat korel se vyklubali uz docela velke korely,rodice je jeste dokrmuji,budku uz jsem schovala a chci se zeptat zda muzou byt mlade i s rodici ve stejne voliere i nadale.a kdy je mohu nechat pustit se proletet.mame volieru v byte a rodice jsou zvykli letat po pokoji.predem dekuji za odpoved.jinak jsem moc stastne ze je mam.fotografii pridavam

Přílohy:

autor: Petra Kretková - vloženo: 14. 08. 2012 18:13 Citovat
►► [2] Moje korelky

Dobry vecer,
jak dlouho muzete nechat mlades rodici zalezi prave na rodicich samotnych. Jsous nasenlivi jedinci a tem potomstov nevadi a jsou nesnasenlivi a to se projevuje utoky na mlade. Nemalou roli v tom take muzehrat prostor ve voliere. Ve ctycmetrove voliere se ptaci daleko lepe rozmelni nez v male pokojove volierce.
Co se proletnuti tyce, je to otazka. Mladi rozhodne nebudou znat nove prostredi a budou narazet do sten a nabytku. Mohou tak prijit k urazu. Na druhou stranu stejne tak se tomu delo kdyz byli jejich rodice nove porizeni a poprve pusteni.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 14. 08. 2012 20:13 Citovat
►► [3] Moje korelky

Dobry den, u me to bylo tak, ze jsem mlade musel od rodicu dat pryc, protoze je napadali. Ted to tak delam porad. Jak jsou mlade samostatne, dam je do jine voliery. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 15. 08. 2012 19:42 Citovat
►► [4] Moje korelky

a nevite kdy bych je mela dat zvlast?a mam nechat trojcatka ve voliere a rodice dat do vetsi klece?a kdy asi protoze rodice je porad dokrmuji.dekuji za odpoved

autor: Petra Kretková - vloženo: 15. 08. 2012 21:00 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web