Partneři:

pasovnik skraboskovy

Dobry den, stacila by na chov paru pasovnika dlouhoocaseho klec 70x40x50 délka x sírka x vyska? Mam moznost si jeden par koupit, ale nevim jestli by stacila ta klec. Diky Marcel

autor: Marcel - vloženo: 16. 09. 2012 15:38 Citovat
►► [2] pasovnik skraboskovy

Zdravím,
velikost klece by měla být dostatečná. Pokud nejsou ptáci z velké voliéry, nemělo by jim dělat problém uvyknout na klec těchto rozměrů. V klecích podobných rozměrů jsem kdysi pásovníky škraboškové choval a docela úspěšně i odchovával.

S pozdravem
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 17. 09. 2012 19:44 Citovat
►► [3] pasovnik skraboskovy

dobry den, dneska jsem zjistil, ze ten par je skoro sestilety. Od takoveho bych asi nemel mlade. :/ Tak ho asi ani nebudu brat. Zdravi Marcel

autor: Marcel - vloženo: 17. 09. 2012 20:23 Citovat
►► [4] pasovnik skraboskovy

Šestiletý pár je již skoro za zenitem. Proto bych takové ptáky také nebral.Možná kdybych měl jen nějakou okrasnou voliéru. Tam by se takoví ptáci docela dobře vyjímali a možná by i nějaké mladé vyvedli.

Zdravím
M. L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 17. 09. 2012 21:21 Citovat
►► [5] pasovnik skraboskovy

Dobry den,
jak se rika, pokud se sparem pohne, mohou se stat zazraky. Mam to vyzkousene u petiletych ptaku. Ovsem je to jak se rika posledni stace.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 18. 09. 2012 08:45 Citovat
►► [6] pasovnik skraboskovy

Dobry den, rozhodl jsem se pro mlade ptaky. Za 14 dni bych si pro ne mel jet. Hodne se na ne tesim. Jenom jsem zvedavy jestli az budu mit mlade, jestli pak poznam pohlavi :D

autor: Marcel - vloženo: 18. 09. 2012 21:36 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web