Partneři:

4. Celostátní výstava agapornisů

Zdravím,

Pro většinu chovatelů se blíží konec sezony, jiným naopak bude začínat. Každopádně zde máme podzim a období hodnocení sezony formou různých výstav. Na začátku října (5.-6.10.2012) se v Chovatelském areálu, Újezd u Brna, uskuteční čtvrtý ročník Celostátní výstavy agapornisů. Vystavovat může každý chovatel agapornisů, bez ohledu na členství klubu. Veškeré materiály (pravidla, přihlášky apod.) k tomu potřebné, visí na webu klubu.

Výstava je po loňských zkušenostech opět rozložena do dvou dnů, kdy v pátek (5.10.) probíhá příjem (od 8 do 11), odpoledne pak bodování, vyhodnocení, veškeré tisky apod. Den je zakončen večerem pro vystavovatele. Druhý den, tj. v sobotu 6.10. se výstava otevírá veřejnosti a to v době od 9 do 15 hodin. V rámci výstavy proběhnou dvě tematické přednášky a to od 11:00 na téma Mezinárodní názvosloví mutací agapornisů, kdy budou prezentovány na příkladech základní principy a výhody tohoto systému. Od 13:00 pak bude představena činnost klubu nejen z pohledu základních informací, ale též budou prezentovány fotky z různých akcí.

Během výstavy bude zajištěn prodej agapornisů a to dvěma způsoby: V prodejní části budou agapornisové, které je možno zakoupit kdykoliv během výstavy. Dále pak mohou být nabídnuti někteří agapornisové z výstavní části, avšak jejich výdej bude až od 14:30. Během výstavy je možné si je zamluvit.

Letos by měl být na výstavě prezentován projekt PS Agapornis a to několika klecemi s přírodně zbarvenými druhy agapornisů. Dále by se ve stejném termínu (a místě) měla konat 2. Česko – Slovenská výstava papoušků senegalských (v roce 2011 jich tam bylo kolem 40).

Na Vaši účast či návštěvu se těší CZAC
http://www.agapornis-club.ic.cz

Přílohy:


autor: Aerforce - vloženo: 21. 09. 2012 09:52 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web