Partneři:

Prodej mláďat

Dobrý den,
ráda bych se zeptala ostřílenějších chovatelů, jestli se jim daří úspěšně prodat své odchovy. Nechci aby tahle otázka zněla nějak materiálně, nejde mi tak o peníze jako spíš o to, aby se můj odchov dostal do dobrých rukou a zdali není problém mladé prodat na burzách.
Blíží se totiž termín, kdy budou na prodej moji malí pásovníci a zebřičky a představa zverimexů a výkupů mě více než děsí.

autor: Iveta - vloženo: 30. 10. 2012 12:45 Citovat
►► [2] Prodej mláďat

Dobrý deň. Ja mám tento rok na predaj len zebričky konkrétne 9 samcov a jednu samicu. Inzeráty už mám vyvesené od leta a zatial som predal len samicu. Osobne sa mi vždy stalo to že do decembra je nebožné predať viac ako tých 5 zebričiek, nával príde na jar. Minulú sezónu som predával cca 30 zebričiek, cez leto som predal asi 5 a zvyšných 20 niekedy v januáry, a dokonca mi až niekedy v máji volalo celkom dosť chovateľov či ešte nemám na predaj, ale už bolo neskoro. Ten nával na jar je väčšinou preto lebo buď niejaký ten jedinec cez zimu uhynie a potom zháňajú nových do páru... ale hlavne na jar doplňujú sa chovy .... Aj keď si myslím že je lepšie kupovať do chovu vtáky v lete alebo na jeseň aby si zvykli do jari...

Prajem pekný deň a úspešné predanie ;).

P.S do chovproduktu ani do výkupu som svoje odchovy nikdy nedal a ani nehodlám.

Jaroslav Dvorský

autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 30. 10. 2012 15:31 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web