Partneři:

videosmímka na návsteve u chovatela p.J. Piskoru

Milí priatelia,

redakcia časopisu Nová Exota pre vás pripravila videosnímku z návštevy u chovateľa drobných spevavcov pána J. Piskoru. Ide o experiment – doplnkový formát k tlačenému časopisu, v ktorom sa snažíme poskytnúť autentické myšlienky chovateľa, nechýba čaro pískania spevavcov navôkol a odpadá potreba čítania drobných písmen. Okrem toho, aký by musel byť dlhý článok, aby sa do neho vošla hodina rozhovoru? Takto sa môžete pohodlne posadiť ku kávičke a vychutnávať si rozprávanie chovateľa.

Myšlienka, o ktorej tu píšem skrsla až po návšteve, takže natočené video nie je nijak štylizované, dokonca aj kamera je trochu nakrivo a prostredie nebolo nijak upravené, preto dúfame, že na začiatok ospravedlníte jeho kvalitu. Nahrávka pôvodne vznikla len ako súkromný podklad pre napísanie článku. Dúfame však, že vám to vynahradí obsah nahrávky. Súčasťou prezentácie nie sú fotografie a video chovaných vtákov, keďže tieto sú súčasťou článku v tlačenom časopise, ako som už písal, video je doplnkovým formátom.

Keďže adresy na YouTube, kde sa zverejňujú videá sú dosť zložité a ľahko sa dá pomýliť v ich písaní do prehľadávačov (týka sa to najmä zverejnenie adresy vtlačenej verzie časopisu), rozhodli sme sa spomínané video uverejniť na stránke www.gouldianfinches.eu v sekcii všeobecné fórum, po čase bude k dispozícii aj na stránkach časopisu Nová EXOTA – www.novaexota.eu.

Ak bude mať tento experiment úspech, tak ho vydavateľ časopisu určite použije aj nabudúce, takže sa tešíme na vaše reakcie, nápady a pripomienky. Pripomienky a nápady zasielajte priamo redakcii časopisu Nová Exota, alebo ich môžete písať priamo do diskusie pod videom, za podmienok dodržania pravidiel fóra.


Redakcia časopisu Nová Exota.

Video:
http://www.gouldianfinches.eu/…a-exota-419/


autor: marek - vloženo: 03. 11. 2012 14:32 Citovat
►► [2] videosmímka na návsteve u chovatela p.J. Piskoru

Dobrý den , dobrý nápad . Těším se na další. Jirka


autor: Jiří Skácel - vloženo: 04. 11. 2012 16:09 Citovat
►► [3] videosmímka na návsteve u chovatela p.J. Piskoru

Dobrý deň. Video som už pozeral na Vaších stránkach, je to perfektný nápad, presne o tomto som "sníval". Výborné doplnenie obsahu EXOTY.

Jaroslav Dvorský


autor: Jaroslav Dvorský - vloženo: 06. 11. 2012 15:59 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web