Partneři:

Poradte prosím s pohlavím...

Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit s pohlavím ? :/V srpnu by měli mít 2 roky. Letos v řijnou mi snesli do budky 4 vajíčka, ale asi po 3 týdench je rozbili a sežrali. Je to pára nebo 2 samice ?

Děkuju za slušné odpovědi ;)

Přílohy:

autor: Miroslav Neplech - vloženo: 18. 12. 2012 16:34 Citovat
►► [2] Poradte prosím s pohlavím...

Tyhle fotky jsou nejčerstvější ;)

Přílohy:

autor: Miroslav Neplech - vloženo: 18. 12. 2012 16:36 Citovat
►► [3] Poradte prosím s pohlavím...

Dobry vecer,
podle fotek bych z nekteryh rekl ze para, lutino samec a samice, ale treba podle te posledni z prvniho prispevku bych rekl dve samice.
Podstatne by mohlo byt, jestli bylo ve stejny den sneseno vic nez jedno vejce, pripadne pokud bylo vejce sneseno kazdy den, ale ne obden jak by melo byt.
Podle fotek je jasne ze je mate spolecne s andulkama, jste si jisty ze vejce rozbily a sezraly korely? velmi casto byvaji v takto sestavene voliere vinikem prave andulky. Zamezit tomu muzete pouze vetsim mnozstvim budek a dat takove, ktere andulkam vyhovovat nebudou. Mne osobne se osvedcila budka ve tvaru pismene L, ktera mela zakladnu 40*20 a horni komin byl 40 vysoky.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 18. 12. 2012 19:23 Citovat
►► [4] Poradte prosím s pohlavím...

no jako mě se to taky jeví jako pára, pořád jsou spolu...pusinkujou se a všechno....No vajíčka snášela pěkně pravidelně ob den..Celkem 4 vejce a po 3 týdnech je sežrala. Andulky v tu dobu všechny seděli..a samice korely k budce žádnou andulku nepustila. Snášeli poprvé... ale děkuju za názor :)

Přílohy:

autor: Miroslav Neplech - vloženo: 18. 12. 2012 19:48 Citovat
►► [5] Poradte prosím s pohlavím...

Budku mám tuto...

Přílohy:

autor: Miroslav Neplech - vloženo: 18. 12. 2012 19:52 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web