Partneři:

Alexandr malý - Prosím pomoc

Na vánoce jsem dostala Alexandra malého, kterému je 8 měsíců. Do teď bylo vše v pořádku ale dnes se začal hlasitě projevovat. Je také problém v tom že jsem mu umístia bidýlko co nejvíše do klece, pod ním se nachází misky jenže on z něj nechce slézt ani aby se mohl napít nebo najíst. Při snížení bidýlka místo toho aby na něj slezl přichytil se na kĺec a nechtěl jít níže než byl. Nevíte někdo co pro něj mám udělat do klece jsem mu dala různé hračky ale těch si ani nevšimne.

autor: JAna - vloženo: 26. 12. 2012 19:19 Citovat
►► [2] Alexandr malý - Prosím pomoc

Dobry vecer,
predne by bylo dobre pripsat, jestli se jedna o rucne dokrmeneho papouska nebo ne.
Kazdopadne nic nepokazite pokud papouskovi doprejete co nejvice klidu aby si mohl zvyknout na nove prostredi. Pokuste se zjistit na co reaguje krikem, jestli to necim treba nevyvolavate.
Bidelko a napajecku nereste, on si sleze kdyz bude mit hlad. Jen dejte pozor, aby nebyly tak, ze by si do nich trousil vyklay, to je dost neprakticke.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 26. 12. 2012 19:57 Citovat
►► [3] Alexandr malý - Prosím pomoc

Je dokrmen ručně. A z ruky si bere dokonce i ode mě. Takže není dobré dávat klec do obývacího pokoje? Mé děti chtěly aby byl uprostřed dění a protože nemám s žádným ptákem zkušenosti svolila jsem.

autor: JAna - vloženo: 26. 12. 2012 20:03 Citovat
►► [4] Alexandr malý - Prosím pomoc

Dobry den,
otazkou je, jestli je neco spatne, nebo se zacal projevovat jak je mu prirozene. Alexandri nepatri k nejtizsim ptakum. Ty dva dny od vanoc mohl byt jen jak se rika utapnuty, ale jak se otrkal, tak se zacal hlasit.
Jak se chovat s domacimu mazlicku je popsano jiz vevelkem mnozstvi clanku i knih. Je dobre si neco vyhledat na internetu, pripadne poridit nejakou knihu.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 29. 12. 2012 15:26 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web