Partneři:

burza chovatelu v Breclavi

Dobry den,
uz jste nekdo byli na burze v Breclavi? Jak to tam vypada? Pry tam jezdi hodne lidi a je tam i dost papousku. Zatim jsem se tam nepodival a nez tam pojedu, tak bych chtel vedet jestli to stoji za to. Dekuji za odpovedi. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 26. 01. 2013 11:44 Citovat
►► [2] burza chovatelu v Breclavi

Dobrý den,

osobně jsem tuto burzu také ještě nenavštívil. Mám o ní však stejné informace jako vy. Mohu tedy za sebe říci, že se na tuto burzu dost těším.

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 29. 01. 2013 07:29 Citovat
►► [3] burza chovatelu v Breclavi

Zdravím vás,
byl jsem na poslední lednové burze. Bylo dost zima což mohlo mít vliv. Lidí bylo poměrně dost množství prodávaných ptáků bych odhadl tak na polovinu toho co např. dnes v Hodoníně.

Zatím tato akce nedosahuje velikosti např. hodonínské burzy, méně ptáků a o dost méně prodejců krmiv a chov. potřeb. Výhodou jsou velké prostory, dobrá dostupnost a parkování bezprostředně v okolí budovy, zlepšit by asi bylo třeba osvětlení a přitáhnout prodejce. Potenciál tu ale myslím rozhodně je a pokud to nemáte daleko nejlepší obrázek si uděláte sami.

P. Heralt

autor: Přemysl Heralt - vloženo: 03. 02. 2013 22:29 Citovat
►► [4] burza chovatelu v Breclavi

dobry den, diky za informace. Nevite na ktere ulici to tam presne je. Nikde jsem to nenasel.:/ Mara

autor: Marek P. - vloženo: 08. 02. 2013 21:45 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web