Partneři:

zlozvyk nebo roztoči ?

Dobrý den,
asi před půl rokem jsem zjistila, že můj kakariky rudočelý má v okolí ušních otvorů a za krkem vyškrabaná místa. Nejdřív jsem si myslela, že je to způsobeno svěděním zapříčiněným roztoči a tak jsem mu natírala na tato místa přípravek určený pro ptáky, psi a hlodavce a samozřejmě jsem vygruntovala kompletně celou klec, ovšem bez úspěchu a ktomu se to ještě zhoršilo. Teď mě napadá že by to mohl být spíše zlozvyk spůsobený nudou ovšem jistá si nejsem. Takže jsem se rozhodla, požádat o pomoc vás skušenější chovatele.
Předem vám děkuji za veškeré informace, které by mi mohly pomoci.
S pozdravem Klára Malo

Přílohy:

autor: Klára Malová - vloženo: 20. 03. 2013 15:25 Citovat
►► [2] zlozvyk nebo roztoči ?

Dobry vecer,
na tech fotografiich je videt neco co by tam byt nemelo, ale nedokazu to identifikovat. Pripomina to rust novych per.
Co se Vaseho problemu tyce, kakarici jsou docela haklivi na krmeni. Hodne omezte olejnata semena. Pokud to pujde, dejte k dispozici nejaky vetsi drn travy. To maji radi.
Dejte vedet jak se mu dari a mozna zkuste udelat detail toho holeho mista. Pokud o Vas fotoaparat umoznuje, zvolte rezim makro nebo super makro.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 20. 03. 2013 23:03 Citovat
►► [3] zlozvyk nebo roztoči ?

Dobry den,
ano už jsm si též všimla, že mu tam rostou hned nová pera, ale v tom je ten problem sotva mu narostou už je má zase vyškrábany. Každopádně váš typ na špatnou stravu vyzkouším a moc děkuji.
S přáním krásného dne Klára Malová

autor: Klára Malová - vloženo: 21. 03. 2013 13:48 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web