Partneři:

Pletivo

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat zkušenějších chovatelů, zda je možno při stavbě venkovních voliér pro větší australce (pap. nádherný, kouřový apod.) použít králíkářské oplastované pletivo. Důvodem je dobrá průhlednost při tmavém zabarvení. Pletiva se čtvercovými oky, která se běžně prodávají na voliéry jsou pouze zinkovaná a jejich světlá barva působí rušivě při pozorování ptactva. Hlavním dotazem je pochopitelně to, zda tito relativně velcí ptáci pletivo nezničí. Má někdo zkušenost?

autor: Milan V. - vloženo: 04. 06. 2013 13:11 Citovat
►► [2] Pletivo

nejsem žádný velký chovatel, ani zkušenosti nemám, pouze si myslím že papoušci okusují všechno možné a plasty nebudou asi to nejvhodnější .
Možná je toto pletivo levné a proto tato volba, já jsem toto také řešil a rušivou zinkovou barvu jsem přetřel pouze z čelní pohledové strany molitanovým válečkem vhodnou barvou pro tyto účely. Nátěr 4 m2 trvalo pár minut, výsledek vynikající.
Možná to někdo s praxí potvrdí nebo naopak vyvrátí.

Petr V.

autor: Pedro - vloženo: 21. 06. 2013 21:10 Citovat
►► [3] Pletivo

Dobri den zvolil by som to zinkove pletivo lebo to plastove pletivo australsky vacsi papagaji rozkusu a znocia takze vam mozu uletet a to pozorovanie je velmi Dobre lebo sam mam kocove pletivo na volierach a vtaci sa mi sleduju vyborne a nerusi ma ta zinkova farba.

autor: Filip Hansut - vloženo: 10. 11. 2013 20:10 Citovat
►► [4] Pletivo

Dobrý deň, pri takomto probléme by som postupoval v takomto poradí:
1. predovšetkým bezpečnosť čiže pevné pletivo aby sa nemohli papagáje "vykúsať" von, ale aby sa k nim nedostaly ani možný škodcovia
2.priehľadnosť - to sa dá vyriešiť tak ako bolo uvedené vyššie.

autor: Jaroslav Hus - vloženo: 11. 11. 2013 12:54 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web