Partneři:

Mlada amadina gouldova nechce lietat

Dobry den..nevedel by mi niekto poradit co moze byt ak mladata amadiny gouldovej vyleteli z hniezda na 24 den ubehlo 5 dni a 4 pekne lietaju uz z bidla na bidlo a jedno je stale na zemi a ani raz nebolo na bidle ako keby nevedelo lietat pritom je velmi pekne vyrastene v perfektnej kondici a bez priznakov nejakeho urazu pripadne nejakej degenaracie kridla noh ale inych casti tela..podla mna je uplne zdrave..dakujem za radu

autor: Jozo Novak - vloženo: 09. 10. 2013 12:54 Citovat
►► [2] Mlada amadina gouldova nechce lietat

Dobrý deň!
Je možné, že je najmladšie a hrozí jeho podvýživa. Chovajú ho rodičia keď ostatné sa viac dožadujú potravy? Nie je mutačné? Nemá riedky trus?

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 09. 10. 2013 13:06 Citovat
►► [3] Mlada amadina gouldova nechce lietat

nie je najmladsie praveze by som povedal,ze najstarsie ale z tych starsich..nemam riedky trus je ok velmi aktivny pobehuje po zemi a je aj pravidlne krmeny od rodicov..ako som pisal bez viditelnych znakov ,ze mu nieco je ale nejakej degenaracie proste velmi pekne mlade..no iba pobehuje po zemi a nelieta

autor: Jozo Novak - vloženo: 09. 10. 2013 13:13 Citovat
►► [4] Mlada amadina gouldova nechce lietat

Dobrý večer! Niektoré mutácie amadín Gouldovej (aj iné druhy) majú zhoršený zrak a práve preto som sa pýtal či nie je mutačné. Napr. strieborná mutácia. Čo by mohol byť dôvod nelietania.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 09. 10. 2013 21:26 Citovat
►► [5] Mlada amadina gouldova nechce lietat

jaaj.. je prirodna..ale dakujem za odpoved

autor: Jozo Novak - vloženo: 09. 10. 2013 23:48 Citovat
►► [6] Mlada amadina gouldova nechce lietat

Zdravim ja mam skor taky isti problem mam samicku v prirodnej variante uz mala 2krat znazku a vsetky mlade vyleteli z hniezda no teraz pozeram uz ani nelieta niekedy sama spadne z bydla davam jej ovocie a vitaminy ale nic nepomaha nevie niekto poradit dakujem.Tomas

autor: Tomas Adzima - vloženo: 04. 03. 2015 17:20 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web