Partneři:

Akce na rok 2014

Ahoj, chci se zeptat, proc uz nejsou ve Zpravodaji burzy a dalsi akce na rok 2014? V lednu tam mate jenom 4 vystavy http://www.amadina-gouldove.com/…sic/01-2014/
Kdy tam budou dalsi terminy? Mara


autor: Marek P. - vloženo: 30. 11. 2013 14:48 Citovat
►► [2] Akce na rok 2014

Zdravím Marku,
na otázku proč mohu odpovědět jen tolik, že je to z toho důvodu, že většina pořadatelů na svých oficiálních stránkách termíny na rok 2014 ještě nezveřejnila. Například pořadatelé snad největší burzy u nás, tedy přerovští pořadatelé, mají na svých stránkách stále ještě jen termíny na tento rok http://www.setkanichovatelu.unas.cz/main_page.htm

Tím se nabízí i odpověď na otázku, kdy budou v našem Zpravodaji. Tedy až po zveřejnění termínů oficiálními pořadateli akcí.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsme v minulosti měli s termíny ve starém Zpravodaji problémy, nechtěně jsme uváděli naše návštěvníky v omyl, dbáme o to víc v současné době, abychom přinášeli co nejpřesnější informace. Tedy, termín akce, kde se koná a také aspoň nějaký kontakt na pořadatele. Není v našich silách celý rok hlídat všechny termíny burz a dalších akcí. Ale snažíme se chyby co nejvíc eliminovat a i z toho důvodu se snažíme u námi vložených akcí mít kontakt na pořadatele, aby si každý mohl termín ověřit.

Doufám, že přes vánoční svátky bude již většina termínů potvrzena a známa, abych je mohl poté vložit i do našeho zpravodaje.

Mimochodem, pokud o nějaké chovatelské akci, nebo i nechovatelské akci, o které se domníváte, že by mohla zajímat ostatní víte, napište mi o ní na email (m.lifart @email.cz). Od kdy do kdy se akce koná (nestačí jen datum, ale nezbytný je přesný čas začátku a konce akce), kde se koná (ulice, obec), a nějaký kontakt na pořadatele.


S pozdravem

M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 30. 11. 2013 16:36 Citovat
►► [3] Akce na rok 2014

Dobrý deň!
V januári 2014 bude 62. Svetový šampionát vtáctva C.O.M. v Taliansku http://www.bari2014.it/.

http://www.foi.it/…ari_2014.pdf

Přílohy:


autor: Vladimír Makovický - vloženo: 01. 12. 2013 18:51 Citovat
►► [4] Akce na rok 2014

dekuju za odpoved. Jenom bych tam nedaval teraristicke burzy, nebo akvaristicke burzy. Na stranky o ptacich bych rekl ze to nepatri. Mara :)


autor: Marek P. - vloženo: 01. 12. 2013 19:49 Citovat
►► [5] Akce na rok 2014

Zdravím Marku,
máte pravdu, akvaristické a terarijní burzy příliš tématicky se stránkami o chovu ptactva nesouvisí. Ovšem jejich zařazení do našeho Zpravodaje vychází z předpokladu, že mnozí chovatelé ptactva nechovají jen to ptactvo, ale i další živočichy. Například právě rybičky, pavouky, strašilky, kudlanky, nebo také morčata, králíky atd.
Domnívám se, že těch pár akcí, které přímo nesouvisí s chovem ptactva nejsou na škodu věci. Pokud by ale většině návštěvníků tyto akce vadily, nebudu je nadále do Zpravodaje vkládat.

S pozdravem

M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 01. 12. 2013 20:33 Citovat
►► [6] Akce na rok 2014

dobry...to ze tam tie burzy akva tera su je podla mna v poriadku..ale pre prehladnost by sa mohli odlisit farebne...trebarz tak ako to je teraz by cervene zostali akcie vtackarov a akva tera akcie napr. zelene, alebo modre...to je jedno...
bolo by to prehladnejsie a pre tych ktorym vadia akva tera akcie by nemuseli tolko hladat aby sa dohladali svojich akcii...
pekny den


autor: Sanko - vloženo: 02. 12. 2013 14:23 Citovat
►► [7] Akce na rok 2014

Dobrý den,

nemůžu nic slíbit, ale pokusím se domluvit s programátorem, jestli by nějaké odlišení nebylo do budoucna možné. Pokud bych se nějak domluvil s programátorem, který tyto stránky stvořil, zcela jistě dám vědět.

S pozdravem

M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 02. 12. 2013 19:31 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web