Partneři:

burza exotu v Krenovicich

Dobry den, tady na webu se píse, ze burza v Křenovicích je každou druhou nedělu http://www.amadina-gouldove.com/…a-krenovice/

Ale ja jsem nasel odkazy, ze burza je vzdycky první neděli v měsici. Třeba tady http://www.chovpapousku.com/?…
enebo aji tady http://exoticptactvo.webnode.cz/burzy-vystavy/
Asi to tu máte špatne, melo by se to opravit. Mara


autor: Marek P. - vloženo: 10. 03. 2014 17:04 Citovat
►► [2] burza exotu v Krenovicich

Dobrý den,
omlouvám se, že odepisuji až nyní, ale jsem v časovém presu, jak jsem již zmínil v jiném příspěvku.

Rozhodně máme termín burzy exotického ptactva v Křenovicích správně. Než jsem burzu vložil do Zpravodaje, termín jsem ověřoval přímo u pořadatele burzy. Ten mi termíny burzy pro rok 2014 upřesnil přesně tak, jak jsou vloženy v našem Zpravodaji nejen chovatelských akcí.

Využiji váš příspěvek ještě k malému dodatku. Nedávno mne tu někdo z chovatelů upozorňoval, že je ve Zpravodaji vložena špatně burza v Újezdu u Brna. Onen návštěvník však nevyužil standardní postup, jak na jeho domnělou chybu upozornit, ale učinil tak způsobem, že jakoby předvyplnil vkládací formulář pro návštěníky, kteří chtějí do Zpravodaje vložit nějakou svou akci. Rád bych podotkl, že k tomuto účelu slouží formulář pro náhlášení možné chyby. Je vždy pod každou jednotlivou akcí, např. viz. zde http://www.amadina-gouldove.com/…rhy-breclav/ dole je napsáno - Našli jste zde chybu? Nahlašte ji. Po kliknutí na slova Nahlašte ji, se objeví formulář, kde je možno chybu popsat. http://www.amadina-gouldove.com/…rhy-breclav/?…
Chybu ovšem mohou hlásit jen registrovaní a přihlášení chovatelé.
Ale abych se vrátil k meritu věci. Návštěník upozorňoval, že u burzy v Újezdu u Brna jsou uvedeny špatně termíny a kontakty na pořadatele. Termíny byly v naprostém pořádku, email, coby kontakt na pořadatele funguje, bohužel bylo uvedeno číslo mobilního telefonu, které v mezidobí pan pořadatel změnil. Už je to uvedeno na správnou míru. Nicméně je skutečně nad naše síly toto uhlídat a pokud pořadatelé takovouto změnu sami neohlásí, nelze ji včas podchytit. Návštěvník samotný, který na chybu upozorňoval, na sebe uvedl neexistující email a neexistující číslo mobilního telefonu. Nemohl jsem mu tudíž sdělit, že termíny, email na pořadatele byl v pořádku a číslo mobilního telefonu je již opraveno. Činím tak tedy nyní touto cestou.
Zároveň si dovolím požádat, aby ve chvíli, kdy kdokoliv z návštěvníků objeví ve Zpravodaji, či jinde, nějakou chybu, aby použil buď formuláře, který na tuto chybu upozorňuje (Zpravodaj), anebo přímo napsal na můj email - m.lifart@email.cz.

Děkuji a zdravím

M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 11. 03. 2014 18:05 Citovat
►► [3] burza exotu v Krenovicich

dobry den, dekuju za odpoved. To jsem nevedel ze pisete vsem poradatelum. Jak to vubec stihate? Mara


autor: Marek P. - vloženo: 11. 03. 2014 19:42 Citovat
►► [4] burza exotu v Krenovicich

Marku, opravdu nepíšu všem pořadatelům, to bych skutečně nestíhal. Tam kde mají pořadatelé své oficiální stránky, nebo své akce pravidelně prezentují, to nepokládám za nutné. Přece by na své oficiální stránky nedávali špatné údaje o jimi pořádané akci. To by to daleko nedopracovali. Takže píšu jen těm, kde nejsou oficiální stránky, nebo těm, kde se různě publikované údaje o jejich burze (nebo výstavě) rozcházejí. A těch opravdu není zase tolik.

S pozdravem
M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 11. 03. 2014 21:04 Citovat
►► [5] burza exotu v Krenovicich

dekuju za vysvetleni. :)


autor: Marek P. - vloženo: 12. 03. 2014 20:28 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web