Partneři:

Korela přes noc nesedí na snůžce

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli nějak vadí když korely přes noc nesedí na vajíčkách. Jestli přes noc nevychladnou. Jsou to moje první vajíčka a s tímhle. si nevým rady.:/Přes den jinak normálně sedí. Děkuji za rady :)

autor: Jakub Čermák - vloženo: 09. 04. 2014 07:53 Citovat
►► [2] Korela přes noc nesedí na snůžce

a kolko ich majú? Moje korely zakial majú 2-3 vajíčka tak sedia len občas, ale potom neskôr, až sú všetky, tak na nich sedia už normálne. Malo by to byť kôli tomu aby sa vyliahli zhruba v rovnakom čase

autor: Rasto Stefanech - vloženo: 09. 04. 2014 08:50 Citovat
►► [3] Korela přes noc nesedí na snůžce

zatím maj 3 vajíčka a oni celý den sedí a večer vůbec, uvidím jestli vajíčka ještě. přibudou a jestli budou sedět i přes noc. děkuji za radu :)

autor: Jakub Čermák - vloženo: 09. 04. 2014 09:32 Citovat
►► [4] Korela přes noc nesedí na snůžce

moje korely mávajú poväčšinou 5-6, mám tri páry, jeden pár mal minulý rok až osem vajíčiek, takže by ti tam malo ešte niečo pribudnúť. Keď tak daj vedieť, ako si dopadol,

autor: Rasto Stefanech - vloženo: 10. 04. 2014 00:15 Citovat
►► [5] Korela přes noc nesedí na snůžce

Tak už žádná vajíčka nepřibyla jsou jen 3. Všechny jsem prosvěcoval a jsou oplodněné. Za poslední dny na nich sedí jen samec a samička vůbec ne. Sedí pořád jen přes den a v noci ne. Pokud to nebude vadit, že přes noc nesedí, tak by se to mělo líhnout někdy kolem 23.4 . Uvidím a když-tak napíšu jestli jsou na světě a nebo ne. Kdyby se nevylíhnu-la prosím nevíte co udělat příště pro to aby i přes noc seděly na vajíčkách? Mám třeba zkusit sundat houpačku na které každý večer přespávají? Děkuji za rady.;)

autor: Jakub Čermák - vloženo: 16. 04. 2014 19:54 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web