Partneři:

Prosím o radu s Agapornisem

Dobrý den,mám samičku Agapornise. Koupila jsem si jí na trhu. Celkově to byla chyba,protože se o ní asi moc nestaral a je vyděšená z každého pohybu v bytě. Máme jí měsíc a sleduji velký pokrok v jejím chování. Třeba vysavač už úplně ignoruje a dřív jsem musela luxovat na nejnižší chod,aby nebyl tak hlučný a ona se tak nebála. Bohužel jsem myslela,že na ní budu mít více času který teď trávím v práci. Moc se jí nevěnujeme a mě připadá smutná což je mi líto. Přemýšlím o koupi samečka,aby měla kamaráda a nestrádala,ale bydlíme v bytě a mám strach z toho,aby se nepřeřvávali a sousedi,aby z toho nešíleli. Co mám dělat? Nechci,aby byla smutná.


autor: Zuzana Mlčochová - vloženo: 18. 04. 2014 18:55 Citovat
►► [2] Prosím o radu s Agapornisem

Dobry den, muze to byt ptak z voliery. A takovi se pak v mensi kleci neciti moc dobre. Dobre je dat nejake hracky, nebo vic vetvicek na okus, aby se papousek nejak zabavil. Jestli neni uplne plachy, muzete ho obcas nechat proletet. Musite ale davat bacha, aby nevletel na sklo okna a neco si neudelal. Druheho agapornise bych koupil jenom v tom pripade, ze bych mel dost velkou klec na oba papousky. Aby meli oba dost prostoru. Mara


autor: Marek P. - vloženo: 18. 04. 2014 20:19 Citovat
►► [3] Prosím o radu s Agapornisem

Děkuji za radu větší klec mám. Nabízeli mi tak poloviční,že to stačí. Já jsem,ale chtěla aby měla prostor tak jsem koupila velkou. Hraček je plná klec tak zkusím dát víc větviček a uvidím jak to pujde. proletět jsme jí nechali jednou s tím,že jsme zatáhli rolety. Jenže narážela do zdí a nakonec jsme jí museli chytit a vrátit do klece,aby si něco neudělala. Každopádně velice děkuji za radu a jdu na větvičky ;)


autor: Zuzana Mlčochová - vloženo: 19. 04. 2014 11:42 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web