Partneři:

Burza Uh.hradiště

Zdravim burza v Uh.hradišti končí nebo ne?Bude tam ještě?Dneska jsem tam byl a nebyla tam ani noha jen pár lidi:( :( :(

autor: Radim Šimeček - vloženo: 18. 01. 2015 07:37 Citovat
►► [2] Burza Uh.hradiště

Dobrý den,
nevím zda je dotaz směřován přímo na nás, provozovatele těchto stránek, nicméně se pokusím odpovědět.

U burze ptactva v Uh. Hradišti jsem kdysi zpracoval článek. Následně jsme cca před 2 lety spustili náš Zpravodaj nejen chovatelských akcí, kam vkládáme různé chovatelské, ale i nechovatelské akce. Vždy, když tyto akce do Zpravodaje vkládám, snažím se termíny a ostatní informace ověřit. A to především u těch burz a výstav, které nemají své vlastní oficiální webové stránky (tam kde stránky fungují zbytečně pořadatele nekontaktuji, předpokládám, že je v jejich vlastním zájmu, aby informace jimi uváděné byly relevantní).
V měsíci prosinci 2014 jsem se obrátil na jediný kontakt který mám ohledně burzy v Uherském Hradišti. Nebylo mi odpovězeno jak to bude s termíny v roce 2015 a proto jsem burzu do ZPRAVODAJE již n e z a řa d i l.

Na popud vašeho dotazu zde na diskusi jsem dnes 2x volal na číslo, které by mělo patřit pořadateli burzy, ale bohužel nikdo jej nezvedal. Požádal jsem o upřesnění termínů alespoň cestou SMS, ale ani na tu jsem odpověď nedostal.
Proto zůstaneme u stavu, kdy se burza v našem Zpravodaji n e b u d e zobrazovat. Není kde a u koho ověřit, zda vůbec funguje či ne.

Je mi docela líto, že sami pořadatelé nedají o burze svým návštěvníkům vědět více, že ji víc nepropagují, protože jde o akci, která měla tradici již několik desítek let. Nicméně vzhledem k tomu, že se rozjíždí nová burza v Kroměříži a ve stejném termínu je pořádána burza v Břeclavi, mají chovatelé stále kam jet.

Na stránkách ifauna.cz najdete i první, velmi pozitivní ohlasy na burzu v Kroměříži.

Bohužel jsem vám neodpověděl na to, zda burza v UH bude dál fungovat či ne. Pro ověření termínů a případné budoucnosti této akce jsem udělal vše, co jsem mohl. Dokud však nebude s kým o pořádání burzy komunikovat, v našem Zpravodaji se v žádném případě neobjeví.

S pozdravem

Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 18. 01. 2015 15:30 Citovat
►► [3] Burza Uh.hradiště

Dobrý den,

TAKŽE VŠECHNO JE JINAK.

Můj předešlý příspěvěk již neplatí!!!!

Před malou chvilinkou jsme si volali s pořadatelem burzy v UH panem Romanem Machem a ten mi potvrdil, že burzy v UH budou pokračovat ve stejném termínu, tedy každou třetí neděli v měsíci, na stejném místě, tedy v tržnici u nádraží. Tržnice se údajně měla prodávat, ale z toho naštěstí sešlo.

Tímto se burza v UH vrátí i do našeho přehledu burz a výstav ve Zpravodaji.

Ještě jednou i touto cestou děkuji panu Romanu Machovi za zavolání a poskytnutí zpřesňujících informací.

S pozdravem

Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 20. 01. 2015 18:32 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web