Partneři:

Problem s křídlem AG

Ahoj všem, potřeboval bych poradit ohledně samce AG. Nevím jak se mu to stalo ale asi tyden zpatky jsem si vsiml ze tak divne trepota kridylkem, kdyz jsem si ho vzal do ruky a prohlídl mu ho, tak jsem zjistil ze mu na nem chybí par tech drobounkejch pericek. Chci se tedy zeptat jestli mu to jeste nekdy doroste a jestli nekdo neví zhruba jak dlouho to bude trvat? Schodou náhod jsem si všiml že má takovou bradavičku pod zobákem (viz foto). Nedokazal by jste mi někdo říct co to je? a jestli to mám nějak řešit?
A ještě dotaz :) čím je způsobeno to, že se Amadinám loupe zobák? chybí jim něco?
Předem děkuji za odpovědi :)

Přílohy:

autor: Petr Ira - vloženo: 05. 09. 2015 13:16 Citovat
►► [2] Problem s křídlem AG

Ahoj,

pokud to není závažnější problém tak peří samozřejmě doroste.

Spíš bych se zajímal o to, že podle fotky nejde o samce, ale samičku. Je to vidět i na fotkách, co jsi přidával dříve.

autor: Filip Borka - vloženo: 08. 09. 2015 21:43 Citovat
►► [3] Problem s křídlem AG

Filip Borka:

Ahoj,

Spíš bych se zajímal o to, že podle fotky nejde o samce, ale samičku. Je to vidět i na fotkách, co jsi přidával dříve.

Ahoj,
Dřivě jsem to neveděl vubec co je co, jen podle toho jako co jsem to koupil, ale teď bych už řekl že to je samec, protože jsem viděl jak pred samickou "tancuje". Podle toho jsem usoudil, že je to páreček. Je zase pravda že do budky se ještě neodhodlali a pořád na ní čumí zvenka, tak nevim :/.
Ta udajna samicka je i celkem vetsi a sirsi oproti udajnemu sameckovi.
A ty fotky co jsem daval drive byli z uplneho zacatku, takze je mozny ze jeste nebyli poradne zbarveny. Bohuzel tyhle informace a rozpoznavani mi schazi a nedokazu to posoudit.:/

autor: Petr Ira - vloženo: 08. 09. 2015 22:10 Citovat
►► [4] Problem s křídlem AG

Filip Borka:

Ahoj,

Měl jste pravdu je to samice

autor: Petr Ira - vloženo: 13. 10. 2015 13:01 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web