Partneři:

Prolétání amadiny gouldové v pokoji

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, jestli můžu nechat proletět v pokoji o velikosti 12,4 m2 amadiny, škvíry u nábytku jsou ucpané, na okně je záclona.

Při nákupu mi bylo řečeno, že se nesmí pouštět, ale připadá mi, že chtějí ven, protože neustále nalétávají na stěny klece.

Děkuji za odpověď.

Ivana Plocková

autor: Ivana Plocková - vloženo: 20. 09. 2015 18:33 Citovat
►► [2] Prolétání amadiny gouldové v pokoji

Ivana Plocková:

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, jestli můžu nechat proletět v pokoji o velikosti 12,4 m2 amadiny, škvíry u nábytku jsou ucpané, na okně je záclona.

Při nákupu mi bylo řečeno, že se nesmí pouštět, ale připadá mi, že chtějí ven, protože neustále nalétávají na stěny klece.

Děkuji za odpověď.

Ivana Plocková

Dobrý den :)

já osobně je prolétávat nechávám a i kolikrát mi vylítnou z klece když je krmím. Oba ptáky pak zase "uklidím" do klece pomocí bydýlka a samec mi skočí i dokonce na prst nebo se nechá volně chytit do ruky :) jediné co udělám v pokoji je, že zavřu dveře aby nelítali po celém bytě, žádny škvíry v nábytku zadělaný nemám a ani nemám problém s tím aby se mi někam schovávali, nebo zapadávali(ovšem neříkám že se to nemůže stát) :). Možná by jen chtělo zařídit, aby se mimo klec měly během letu kam posadit dát někam nějakou větev nebo něco tak. Z mého pohledu je blbost říkat že se to NESMÍ :). Nakonec je to váš ptáček a vy si s ním můžete dělat co chcete :)

PS: pokoj mám velký 9m² ;)

autor: Petr Ira - vloženo: 06. 10. 2015 14:38 Citovat
►► [3] Prolétání amadiny gouldové v pokoji

Dobrý den,

moc děkuji za odpověď.

Hezký den.

Ivana :)

autor: Ivana Plocková - vloženo: 07. 10. 2015 10:54 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web