Partneři:

Úmrtí Agapornise z páru.

Náhle mi zemřel papoušek z páru který spolu žil 7 let. Ráda bych pořídila ke zbylému nového partnera. Ten zbylý byl takový submisivní, ten druhý ho krmil a staral se o něj. Myslím, že mu bude velmi smutno. Jen nevím jestli by nebyl lepší už tak 2 roky starý. Pohlaví bohužel neznám. Neznáte nějakého jejich chovatele. Ani nevím jestli je správné nějakého shánět, jestli ho přijme. Ale ten pohled na něj mi trhá srdce. Jde o Agapornise růžohrdlého.
Děkuji za Vaše názory.


autor: Stáňa - vloženo: 16. 02. 2016 13:34 Citovat
►► [2] Úmrtí Agapornise z páru.

Dobrý deň!
Pokiaľ sa rozhodnete zháňať agapornisa budete musieť uviesť o aký druh ide. Existuje Agapornis šedohlavý - Agapornis cana, Agapornis fischery, Agapornis oranžovohlavý - Agapornis pullaria, Agapornis ružovohlavý - Agapornis liliane, Agapornis hnedohlavý - Agapornis nigrigenis, Agapornis škraboškový - Agapornis personata, Agapornis ružovohrdlý - Agapornis roseicollis, Agapornis zelenohlavý - Agapornis swinderniana, Agapornis etiópsky - Agapornis taranta. Keď žili spolu 7 rokov muselo pokiaľ bol jeden samička dôjsť k znáške. Ak nie mali ste pravdepodobne dvoch samcov.

V.M.


autor: Vladimír Makovický - vloženo: 16. 02. 2016 14:19 Citovat
►► [3] Úmrtí Agapornise z páru.

Je to Agapornis růžohrdlý. Žádná snáška nebyla, ale když si udělali proužky z papíru tak si je ta jedna co zůstala strkala za křidýlka a ten co zemřel byl takový dominantní a pořád se o toho druhého staral, krmil ho, probíral mu brčka ..


autor: Stáňa - vloženo: 16. 02. 2016 14:52 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web