Partneři:

Oškubané mládě zebřičky

Dobrý večer,
našla jsem na zemi ve voliéře oškubané mládě zebřičky. Oddělila jsem ho od ostatních do klícky a jedna chovatelka mi poradila dát klícku k pletivu voliéry, že by ho měli rodiče krmit. Bohužel o mládě nejeví vůbec zájem, čím ho mohu dokrmit já? Samozřejmě vím, že nejlepší bude speciální dokrmovací směs, ale tu teď neseženu....
Děkuji předem za odpovědi.
A. Černá

autor: Adéla Černá - vloženo: 27. 08. 2017 01:58 Citovat
►► [2] Oškubané mládě zebřičky

Dobrý deň,
nebolo by lepšie vložiť tie mladé späť do búdky? Nepíšete nič o voliére a aké druhy sú v nej. Kto tie mladé zebričky vyhodil z búdky? Nie sú mladé zebričky obeťou konkurenčného boja s inými obyvateľmi voliéry? Pokiaľ sú to zebričky pred vyletením z búdky dá sa ich dokrmovať aj zriedenou vaječnou miešankou (napr. CéDé pre astrildy) ktorú podávate rodičovskému páru.

V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 29. 08. 2017 14:25 Citovat
►► [3] Oškubané mládě zebřičky

Vladimír Makovický:

Dobrý deň,
nebolo by lepšie vložiť tie mladé späť do búdky? Nepíšete nič o voliére a aké druhy sú v nej. Kto tie mladé zebričky vyhodil z búdky? Nie sú mladé zebričky obeťou konkurenčného boja s inými obyvateľmi voliéry? Pokiaľ sú to zebričky pred vyletením z búdky dá sa ich dokrmovať aj zriedenou vaječnou miešankou (napr. CéDé pre astrildy) ktorú podávate rodičovskému páru.

V.M.

Ve voliéře mám jen zebřičky. Nicméně mládě dokrmuji a peří mu už pomalu dorůstá, dnes dokonce sedělo na spodním bidle.
Děkuji

autor: Adéla Černá - vloženo: 29. 08. 2017 14:45 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web